6. edycja Targów Kawy Parzymy Przelewamy odbędzie się w weekend 4 i 5 listopada 2023 w MCK w Katowicach

6. edycja Targów Kawy Parzymy Przelewamy odbędzie się już w ten weekend, w sobotę i niedzielę 4 i 5 listopada 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Imprezie patronuje ŚLĄZAG. Wstęp wolny!

Parzymy przelewamy katowice maj 2023 44
- PARZYMY PRZELEWAMY jest już festiwalem kawy z tradycją, ale ciągle udoskonalamy profil imprezy, by była miejscem spotkań, doświadczeń i myśli. PARZYMY PRZELEWAMY jako cykliczne wydarzenie zostało pomyślane jako impreza o szerokim spektrum doznań. Stawiamy na odkrycia kawowe i styl życia związany z coffee speciality. Staramy się edukować i zarażać kolejnych ludzi alternatywnymi metodami parzenia kawy, ale na targach szeroką ofertę znajdą także amatorzy espresso - mówią Adrian Chorębała i Michał Kubieniec, organizatorzy wydarzenia

Relacja z poprzedniej edycji targów: Kawa z Chin, Brunei, o nucie hibiskusa. Targi i festiwal kawy Parzymy Przelewamy trwają w biurowcu ING w Katowicach

6. edycja Targów Kawy PARZYMY PRZELEWAMY
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, Katowice
Data: 4-5.11. 2023 godz. 10.00-18.00
Wstęp wolny

6. edycja targów kawy to 45 wystawców, w tym aż 23 nowych. Organizatorzy starają się na bieżąco eksplorować rynek kawowy i wyłapywać nowe, ciekawe palarnie i inicjatywy. W tym roku będzie 21 palarni zagranicznych, z takich krajów jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Niderlandy, Słowenia i Szwajcaria. To na tych targach swego czasu zadebiutowały takie marki jak Heresy czy Momento. Oprócz kawy na targach będzie można dobrze zjeść, co zagwarantują lokalni wystawcy. (Interesujesz się Śląskiem? Zapisz się i bądź na bieżąco - https://www.slazag.pl/newsletter)

PARZYMY PRZELEWAMY to także czas zawodów i kosztowania kawy. W ciągu dwóch dni odbędą się 2 rodzaje zawodów. 4 listopada odbędą się zawody ALTERNATYWY vol.3 - autorskie zawody Parzymy Przelewamy, w nowej intrygującej formule. Główna nagroda to marzenie wszystkich kawowych geeków – najnowszy model kultowego młynka COMANDANTE! 5 listopada odbędą się natomiast zawody Best Barista Challenge. W ciągu dnia działać będzie także strefa warsztatów i cuppingów.

Kazimierz Kutz

Może Cię zainteresować:

Czy Ślązacy mieli... najzdrowsżą dietę w historii? Ślady prowadzą do londyńskich robotników z XIX wieku

Autor: Roman Balczarek

29/10/2023

Skwer przy biurowcach ktw 01

Może Cię zainteresować:

Katowice. Nowy skwer miejski powstał przy kompleksie czarnych biurowców .KTW. Skwer ma swojego Beboka

Autor: Katarzyna Pachelska

11/09/2023

Depeche mode spodek katowice

Może Cię zainteresować:

Tu Tina Turner wywijała tuż przed stanem wojennym, a Clapton postawił się milicji. 53 lata muzyki w Spodku

Autor: Marcin Zasada

08/05/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon