Akt miłosny przy lotnisku w Pyrzowicach. Są kochankowie, którzy... chętnie wybierają akurat to miejsce

W filmie widać nagą kobietę i mężczyznę w miłosnym uniesieniu. W plenerze. Powiedzielibyśmy: cóż, zdarza się, ale para wybrała sobie na seksualną przygodę jedno z najbardziej ruchliwych miejsc przy lotnisku w Pyrzowicach. Po co? Okazuje się, że okolice Katowice Airport to popularne miejsce na... uprawianie doggingu. Tak, tak właśnie się to nazywa.

International Memport
Kochankowie w Pyrzowicach1

We wtorek, 30 sierpnia na stronie "International Memport" pojawiło się krótkie nagranie, na którym uwiecznieni zostali kochankowie w trakcie aktu miłosnego. Para wybrała sobie dość nietypowe miejsce, ponieważ uniesienia mają miejsce przy ogrodzeniu na parkingu P2, z którego najczęściej korzystają klienci z biur podróży na lotnisku w Pyrzowicach. "Akt" na świeżym powietrzu uwiecznił przejeżdżający obok mężczyzna, donośnie dopingujący pana i panią. O co tu właściwie chodzi?

Akt miłosny w ruchliwym miejscu

Służby prasowe Katowice Airport potwierdziły, że filmik był nagrywany na terenie lotniska w Pyrzowicach - przy drodze wewnętrznej technicznej, gdzie panuje dość spory ruch. Tą trasą przemieszczają się służby lotniskowe. Spory ruch - o to właśnie chodzi.

- To może być akt tzw. doggingu, czyli ludzie umawiają się na stosunek seksualny w miejscu publicznym i przez internet zapraszają innych do podglądania ich. Jest jeszcze dodatkowe ryzyko bycia oglądanym przez przypadkowych przechodniów czy kierowców. Być może przejeżdżający człowiek był przypadkowy, a może... był uczestnikiem całego zdarzenia - komentuje Aleksandra Sarna, śląska seksuolożka i psycholożka.

Jak tłumaczy specjalistka, dogging to rodzaj parafilii, czyli zaburzenia preferencji seksualnych, w którym wystąpienie podniecenia seksualnego i pełnej satysfakcji seksualnej uzależnione jest od pojawienia się specyficznych obiektów (również osób), rytuałów czy sytuacji, niebędących - że tak to ujmiemy - "łóżkowym standardem". Kolejna ciekawostka:

- Okolice lotniska w Pyrzowicach są właśnie śląską stolicą tego typu praktyk - mówi dr Sarna.

W przeszłości podobne zdarzenia odnotowywano na parkingu przy Dolinie 3 Stawów w Katowicach. A co na to wszystko polskie prawo? Stosunek w miejscu publicznym stanowi wykroczenie, opisane jako "nieobyczajny wybryk" w art. 140 k.w.

"Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany" - czytamy.

„Peaky Blinders”, kadr z serialu

Może Cię zainteresować:

Dariusz Zalega: Seks, przemoc i narkotyki - wersja śląska. Nasze „Peaky Blinders” i „Babilon Berlin”

Autor: Dariusz Zalega

24/06/2022

Lotnisko w Pyrzowicach

Może Cię zainteresować:

Na wakacje samolotem? Lipiec 2022 był w Pyrzowicach lepszy od tego sprzed pandemii. „Cały rok powinniśmy zamknąć wynikiem około 4,5 mln podróżnych, ale...”

Autor: Grzegorz Lisiecki

23/08/2022

Koszenie trawy w Pyrzowicach

Może Cię zainteresować:

Bezpieczeństwo na lotnisku? Tak. Dbają o to sokoły, gazowe armatki hukowe i… odpowiednie koszenie trawy

Autor: Grzegorz Lisiecki

28/05/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon