Akt miłosny przy lotnisku w Pyrzowicach. Są kochankowie, którzy... chętnie wybierają akurat to miejsce

W filmie widać nagą kobietę i mężczyznę w miłosnym uniesieniu. W plenerze. Powiedzielibyśmy: cóż, zdarza się, ale para wybrała sobie na seksualną przygodę jedno z najbardziej ruchliwych miejsc przy lotnisku w Pyrzowicach. Po co? Okazuje się, że okolice Katowice Airport to popularne miejsce na... uprawianie doggingu. Tak, tak właśnie się to nazywa.

International Memport
Kochankowie w Pyrzowicach1

We wtorek, 30 sierpnia na stronie "International Memport" pojawiło się krótkie nagranie, na którym uwiecznieni zostali kochankowie w trakcie aktu miłosnego. Para wybrała sobie dość nietypowe miejsce, ponieważ uniesienia mają miejsce przy ogrodzeniu na parkingu P2, z którego najczęściej korzystają klienci z biur podróży na lotnisku w Pyrzowicach. "Akt" na świeżym powietrzu uwiecznił przejeżdżający obok mężczyzna, donośnie dopingujący pana i panią. O co tu właściwie chodzi?

Akt miłosny w ruchliwym miejscu

Służby prasowe Katowice Airport potwierdziły, że filmik był nagrywany na terenie lotniska w Pyrzowicach - przy drodze wewnętrznej technicznej, gdzie panuje dość spory ruch. Tą trasą przemieszczają się służby lotniskowe. Spory ruch - o to właśnie chodzi.

- To może być akt tzw. doggingu, czyli ludzie umawiają się na stosunek seksualny w miejscu publicznym i przez internet zapraszają innych do podglądania ich. Jest jeszcze dodatkowe ryzyko bycia oglądanym przez przypadkowych przechodniów czy kierowców. Być może przejeżdżający człowiek był przypadkowy, a może... był uczestnikiem całego zdarzenia - komentuje Aleksandra Sarna, śląska seksuolożka i psycholożka.

Jak tłumaczy specjalistka, dogging to rodzaj parafilii, czyli zaburzenia preferencji seksualnych, w którym wystąpienie podniecenia seksualnego i pełnej satysfakcji seksualnej uzależnione jest od pojawienia się specyficznych obiektów (również osób), rytuałów czy sytuacji, niebędących - że tak to ujmiemy - "łóżkowym standardem". Kolejna ciekawostka:

- Okolice lotniska w Pyrzowicach są właśnie śląską stolicą tego typu praktyk - mówi dr Sarna.

W przeszłości podobne zdarzenia odnotowywano na parkingu przy Dolinie 3 Stawów w Katowicach. A co na to wszystko polskie prawo? Stosunek w miejscu publicznym stanowi wykroczenie, opisane jako "nieobyczajny wybryk" w art. 140 k.w.

"Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany" - czytamy.

„Peaky Blinders”, kadr z serialu

Może Cię zainteresować:

Dariusz Zalega: Seks, przemoc i narkotyki - wersja śląska. Nasze „Peaky Blinders” i „Babilon Berlin”

Autor: Dariusz Zalega

24/06/2022

Lotnisko w Pyrzowicach

Może Cię zainteresować:

Na wakacje samolotem? Lipiec 2022 był w Pyrzowicach lepszy od tego sprzed pandemii. „Cały rok powinniśmy zamknąć wynikiem około 4,5 mln podróżnych, ale...”

Autor: Grzegorz Lisiecki

23/08/2022

Koszenie trawy w Pyrzowicach

Może Cię zainteresować:

Bezpieczeństwo na lotnisku? Tak. Dbają o to sokoły, gazowe armatki hukowe i… odpowiednie koszenie trawy

Autor: Grzegorz Lisiecki

28/05/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Piekary śląskie wywieś flagę

Piekary zapraszają: wywieś flagę w oknie i zgarnij nagrody

Kalety stanica rowerowa

Kalety zapraszają na wspólne wycieczki rowerowe

Mikołaj 2021 Tramwaje Śląskie

Mikołaj będzie jeździł specjalnym tramwajem po Rudzie Śl.

Chorzów Jarmark Bożonarodzeniowy

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

Rośliny (zdjęcie ilustracyjne)

Plant Market, czyli roślinne targi w Katowicach

Jarmark Wielkanocny 2022 Katowice 3

Jarmark Wielkanocny 2022 na Rynku. Zobacz zdjęcia

Tarnowskie Góry nowi sąsiedzi

Międzynarodowa integracja w Tarnowskich Górach