Bankiet u Sanah - dodatkowe koncerty w woj. śląskim. Artystka dwukrotnie wystąpi w Katowicach i Bielsku

Popularna artystka pop - sanah ogłosiła dodatkowe terminy koncertów w ramach trasy "Bankiet u sanah". Dotychczas wokalistka na terenie Śląska miała zaplanowane tylko dwa występy - w Katowicach i Bielsku-Białej. Kolejne dwa koncerty artystki się w tych samych miastach.

Sanah bilety

We wtorek, 25 października na oficjalnej stronie artystki sanah pojawiła się informacja o dodatkowych koncertach w ramach nadchodzącej trasy. Łącznie do puli dodano cztery koncerty, w: Katowicach, Bielsku-Białej, Poznaniu oraz Krakowie.

Do tej pory artystka w naszym województwie miała wystąpić wyłącznie w: Bielsku-Białej - 9 listopada w Cavantina Hall oraz Katowicach - 12 listopada w budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Artystka ogłosiła, że do każdego z tych występów zostanie dodany dodatkowy termin, i tak w Bielsku wystąpi ponownie 10 listopada, a w Katowicach 13 listopada.

Dodatkowe bilety na występy w ramach trasy "Bankiet u sanah" pojawiły się w sprzedaży bez zapowiedzi. Dlatego fani, którzy nie załapali się na pierwszą turę, nadal mogą zakupić bilety. Ich cena rozpoczyna się od 359 zł.

Wysokie ceny biletów nowej trasy koncertowej

Artystka nie tylko zaskoczyła fanów dość sprawną organizacją kolejnej trasy koncertowej, ale także cenami biletów. Aktualnie najtańszy bilet kosztuje 359 zł, a najdroższy 449 zł. Jak wyjaśniła piosenkarka stosunkowe wysokie ceny spowodowane są dodatkowymi atrakcjami - w tym występem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz Silesian Chamber Choir Ad libitum

Na falę hejtu skierowaną w stronę artystki odpowiedział organizator występów - Eventim, który dosadnie wyjaśnił, skąd wynikają ceny.

- Drodzy fani, ceny są adekwatne do całego przedsięwzięcia, które ma się odbyć. Zawiera ono wyjątkowy projekt z szeroko zakrojoną produkcją, w którą wchodzą między innymi specjalne efekty wizualne, 30-osobowy chór oraz 50-osobowa orkiestra. Przypominamy, że można również zapłacić metodą PayPo, czyli płatnością odroczoną - wyjaśniła firma.

Poezyje w wykonaniu sanah

Koncerty z udziałem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej w ramach nadchodzącej trasy zostały dopasowane do nowych utworów artystki, umieszczonych na playliście pn. "Poezyje". Piosenkarka 14 października opublikowała 10 utworów w postaci muzycznych opracowań swoich ulubionych wierszy.

Do tej pory największą popularnością cieszy się opracowanie muzyczne wiersza Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy" (ponad 7 mln wyświetleń w serwisie YouTube), Juliusza Słowackiego "Hymn" (ponad 3 mln wyświetleń w serwisie YouTube) oraz Adama Mickiewicza "Do * w szatmbuch" (blisko 2 mln wyświetleń w serwisie YouTube)

- Desery podano. Polska poezja for evermorePrezent ode mnie. Dziękuję - podsumowała piosenkarka w dniu premiery.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon