Bobry Bytom kontra Polonia Bytom. Co to był za mecz! Pluta i Bacik znów na parkiecie [ZDJĘCIA]

Ten mecz był jak wehikuł czasu. Bobry Bytom kontra Polonia Bytom w hali na Szombierkach. Na parkiecie znów spotkali się koledzy z boiska. Pluta, Bacik, Korytek i Strzelecki dali niesamowity show i przenieśli nas z powrotem do szalonych lat 90.

Kiedyś to były czasy, a teraz czasów już nie ma. Kiedyś to były Bobry Bytom, a teraz... Bobrów też już nie ma. Na szczęście legendarna drużyna z lat 90. powróciła, żeby zagrać pokazowy mecz z pierwszoligową Polonią. Emocji było co nie miara, bo na parkiecie mogliśmy zobaczyć znakomitych zawodników z czasów świetności bytomskiej koszówki.

Mariusz Bacik, Andrzej Pluta, Kordian Korytek. Dali show w pokazowym meczu. Młodzieńczej sprawności i gibkości może im brakować, ale tu nie chodziło o finezję, wsady i alley oup-y. Liczyła się dobra zabawa i promocja bytomskiej koszówki. A że przy okazji przypomniały się stare dobre czasy. To świetnie. Bo choć Bobrów już od dawna nie ma, to ich duch wciąż unosi się nad miastem. To był fenomen i to nie tylko na skalę lokalną, ale krajową.

Zobaczcie zdjęcia z pokazowego meczu Bobry Bytom kontra Polonia Bytom

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon