Bryan Adams wystąpi w Arenie Gliwice. Sprzedaż biletów rozpocznie się niebawem

Kanadyjski piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów do utworów po czterech latach przerwy ponownie wystąpi w Polsce. Koncert Bryana Adamsa w ramach trasy „So Happy It Hurts Tour” odbędzie się w Arenie Gliwice. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 24 marca 2023 roku.

Bryan adams

18 grudnia 2023 roku odbędzie się koncert popowo-rockowego artysty w Arenie Gliwice. Bryan Adams po czterech latach przerwy zapowiedział swój występ w Polsce, w ramach trasy „So Happy It Hurts Tour”, z którą przemierzy trzy kontynenty. Sprzedaż biletów w cenie od 199 zł ruszy w piątek, 24 marca o godzinie 10.00. Organizatorem wydarzenia jest DM Agency, współorganizatorami są Arena Gliwice oraz Miasto Gliwice.

W 2019 roku muzyk z 40-letnim stażem dał dwa koncerty w Polsce - w Gdańsku oraz Wrocławiu. Jego dwuipółgodzinny performance fani wspominają z rozczuleniem. Artystya zaśpiewał wówczas jego wiekopomne hity, w tym między innymi: "Heaven", "Summer of '69", "Please Forgive Me", czy "(Everything I Do) I Do It For You".

17 albumów studyjnych w dorobku Bryana Adamsa

Bryan Adams to artysta słynący z najbardziej efektownych występów na żywo. Energetycznym wokalem i swobodą na scenie zachwyca publiczność od ponad 40 lat.

Kanadyjski artysta w swoim dorobku muzycznym posiada 17 wydanych albumów studyjnych, w tym aż cztery w minionym roku: „So Happy It Hurts” (z nominacją do nagrody Grammy), „Pretty Woman - The Musical” oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: „Classic Pt. 1” i „Classic Pt. 2”. Jego twórczość przyniosła mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzy nominacje do Oscara, pięć nominacji do Złotych Globów oraz nagrodę Grammy.

Oprócz dorobku artystycznego, muzyk aktywnie działa na rzecz praw zwierząt i wspiera organizację People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). W listopadzie 2007 roku zwrócił się do dyrektora generalnego kanadyjskich sieci restauracji KFC z prośbą o wdrożenie bardziej nowoczesnych i humanitarnych metod zabijania kurcząt.

Arena Gliwice

Może Cię zainteresować:

Arena Gliwice zarobiła dla miasta grube miliony. „Gigantyczna wartość sponsoringowa"

Autor: Arkadiusz Nauka

21/03/2023

Gortat

Może Cię zainteresować:

Marcin Gortat zgubił się pod Areną Gliwice. „Najgorzej zbudowana arena w Polsce"

Autor: Redakcja

19/12/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon