Chorzów. Clouds Fest przy Szybie Prezydent. Cztery dni muzycznej zabawy ze znanymi artystami

W sobotę, 27 sierpnia 2022 r., przy Szybie Prezydent odbędzie się letni festiwal Clouds Fest. Na chorzowskiej scenie pojawią się m.in. Natalia Przybysz i Daria Zawiałow. Od 24 sierpnia na festiwalu pojawiają się lokalni artyści. Jeżeli chcecie wziąć udział, mamy dla was darmowe wejściówki.

Clouds Fest

Pierwsza edycja festiwalu Clouds Fest odbyła się w 2021 roku. Pomimo trwającej pandemii organizatorzy wpadli na pomysł, by zorganizować koncert w chmurach, a dokładnie w balonie.

Clouds Fest w Chorzowie

W tym roku ten „podniebny” festiwal odbył się już w Gdańsku i Wrocławiu. Teraz czas na Chorzów. W sobotę, 27 sierpnia 2022 r., przy Szybie Prezydent wystąpią: Natalia Przybysz, Daria Zawiałow i PRO8L3M, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini.

Wcześniej będzie bezpłatna „strefa odlotów”. Przez trzy dni na małej scenie o godz. 20 występować będą lokalni artyści: Slow Sunset (24 sierpnia), Holly Blue (25 sierpnia) i K-ESSENCE (26 sierpnia).

Clouds Fest – program festiwalu:

  • 17.00 – 19.00 – DJ SET FLIRTINI
  • 19.00 – 20.15 – NATALIA PRZYBYSZ
  • 20.45 – 21.45 – DARIA ZAWIAŁOW
  • 22.00 – 23.00 - PRO8L3M

Darmowe bilety na koncert

Mamy dla was trzy podwójne bilety na Clouds Fest w Chorzowie. By je otrzymać wyślijcie do nas maila na adres: .

W treści uzasadnijcie, dlaczego akurat wam należą się darmowe wejściówki na te wydarzenie. Trzech zwycięzców zostanie nagrodzonych podwójnymi biletami na Clouds Fest w Chorzowie.

WAŻNE: W tytule mejla należy wpisać „bilety Clouds Fest Chorzów". Wiadomości o innym tytule nie będą rozpatrywane.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon