Co podarować bliskiej kobiecie? 6 pomysłów

Święta Bożego Narodzenia, imieniny, urodziny, Walentynki – to tylko nieliczne okazje, kiedy to panowie zachodzą w głowę nad tym, co podarować bliskiej kobiecie. Wielu panów ma ten dylemat – szczególnie że każdy z nich chciałby zachwycić swoją pomysłowością. Czas więc sprawdzić, co można kupić w prezencie. Nie można zapomnieć o tym, aby wziąć pod uwagę zażyłość, która łączy Pana z daną kobietą. Z takim poradnikiem znalezienie idealnego prezentu nie będzie stanowić problemu.

Swarovski
Swarovski

Bielizna dla ukochanej kobiety

Dla żony lub dla partnerki można kupić bieliznę. I to nie byle jaką – najlepiej markową, co też na pewno zostanie zauważone przez kobietę. Wśród polecanych marek bielizny znaleźć można przykładowo Etam. Jak kupować bieliznę dla kobiet? Może na początku warto wskazać, że takie bieliźniane prezenty są wskazane w takich związkach, które są na "poważnej stopie". Jeżeli jest to początkowy etap znajomości, z seksowną bielizną warto się wstrzymać. Jeżeli chodzi o bieliznę, to na pewno mogą być to majteczki i stanik. Rozmiar można podejrzeć w bieliźniarce kobiety. Ewentualnie, mężczyzna zawsze może "pożyczyć" jeden stanik, aby móc dokonać przymiarki w sklepie. Z doborem majteczek na pewno będzie zdecydowanie łatwiej.

Wyjątkowa biżuteria

Chyba żadnego mężczyzny nie trzeba przekonywać, że każda kobieta kocha biżuterię. Może nie obwiesza się nią każdego dnia, ale kobiety kochają błyskotki. Ciekawe propozycje ma np. Swarovski. W ich ofercie znaleźć można kunsztowne dzieła, które będą w stanie trafić w gusta wszystkich kobiet. Niezależnie od tego czy wybranka serca na co dzień preferuje styl biznesowy, sportowy, boho lub też inny. Do wyboru są kolczyki, naszyjniki z ozdobnymi wisiorami, bransoletki, pierścionki. Katalog asortymentowy każdego sklepu jubilerskiego jest naprawdę szeroki. Mówiąc o wyjątkowej biżuterii, należy także wspomnieć o zegarkach. Eleganckie, z diamencikami lub innymi błyszczącymi kamieniami, będą jedną z ciekawszych i oryginalnych pomysłów na prezent.

Wycieczka na weekend

Właściwie to można powiedzieć, że może to być po prostu wycieczka. Czy będzie to wypad na większą ilość dni – wszystko tak naprawdę uzależnione jest od posiadanych finansów. W każdym razie taki wyjazd, który, chociaż na chwilę pomoże zapomnieć o troskach dnia codziennego, będzie doskonałym pomysłem. Taka wycieczka to doskonała propozycja nie tylko dla żony, ale tak naprawdę dla każdej kobiety – mamy, siostry, a nawet dorosłej córki. Dobrym tropem będzie organizacja wyjazdu do SPA. Każdy mężczyzna może być pewny tego, że kobiecie "zaświecą się" oczy na myśl o tym, że nie tylko wyjedzie, ale także będzie mogła skorzystać z możliwości różnych zabiegów upiększających. Mężczyzna może uczestniczyć w takim wyjeździe, ale można pomyśleć o wykupieniu pakietu dla jednej osoby.

Coś interesującego

Kobiety wychodzą z założenia, że mężczyźni ich nie słuchają i nie wiedzą, co one lubią, jakie są ich zainteresowania. Czas w końcu obalić ten mit. Dając na prezent coś, co jest zgodne z zainteresowaniami danej kobiety. Może lubi ona czytać? Ciekawą propozycją będą książki ulubionego autora. Koncert ukochanego zespołu? Koniecznie trzeba kupić bilet. I to w takim miejscu, że swoich ulubieńców będzie można mieć na wyciągnięcie ręki. Panie mają wiele pasji, więc warto się temu przyjrzeć. Malowanie, decoupage, szydełkowanie, bieganie, pływanie – wymieniać można tak naprawdę bez końca. Idąc tym tropem, na pewno będzie można znaleźć coś, co sprawi radość i zostanie zapamiętane na długo.

Etam
Etam

Fajne gadżety elektroniczne

Panie kochają gadżety elektroniczne. Niekoniecznie jest tu mowa o urządzeniach, które mogą kojarzyć się z domowymi obowiązkami. Co jednak nie zmienia faktu, że omijają one nowinki elektroniczne. Wręcz przeciwnie. Wypasiony smartfon, tablet lub laptop na pewno sprawi im radość. Szczególnie jeżeli będą mogły się nim pochwalić przed większym gronem osób. Chcąc kupić taki prezent, należy podpytać kobietę, co jej się marzy. Może jakaś fajna lokówka lub prostownica? A może niezwykle popularni w ostatnim czasie asystenci kuchenni, których cena plasuje się w okolicach kilku tysięcy złotych? Przecież nie trzeba wszystkiego kupować za gotówkę, jeżeli można płatność rozłożyć na raty.

Co piszczy w szafie?

Na samym końcu można zaprosić kobietę na zakupy w sklepach odzieżowo-obuwniczych. Każda kobieta ucieszy się na myśl, że ukochany chce jej zapewnić taką rozpustę. Nawet ojcowie nastoletnich córek wiedzą, że nie ma dla nich nic lepszego niż nowe ciuchy i buty, które będzie można zaprezentować przed wieloma osobami. Warto podążać tym tropem. Trzeba jednak zachować przy tym uwagę. Chodzi bowiem o to, że nie należy ryzykować, kupując coś samodzielnie. Może się bowiem okazać, że gusta mężczyzn i kobiet się różnią. Chyba że kobieta samodzielnie wskazuje na daną rzecz. Lepiej jednak wziąć Panią ze sobą do fajnego centrum handlowego, sponsorując poszczególne rzeczy. Radość kobiety w tym momencie będzie ogromna.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon