Dwie „szóstki" w jednym losowaniu LOTTO. Główne wygrane padły w województwie śląskim

Sobotnie losowanie Lotto przyniosło aż dwie główne wygrane, każda w wysokości miliona złotych! Obie „szóstki” padły na terenie tego samego województwa – śląskiego. Liczby wylosowane w Lotto 9 lipca to: 8, 13, 15, 36, 39, 41.

Totalizator Sportowy
Punkt Lotto

Jedna z wygranych padła w Częstochowie. Zakład zawarto w punkcie LOTTO przy ul. Jagiellońskiej 3/9. To pierwsza tak wysoka wygrana odnotowana w tej kolekturze, choć w samej Częstochowie to już dziesiąta „szóstka” w Lotto. Warto dodać, że w mieście padły też dwie „szóstki” w Lotto Plus.

Druga wygrana w sobotnim losowaniu padła w Czeladzi, a dokładnie w punkcie LOTTO przy ul. Będzińskiej 80. Grający sam wytypował liczby na swoim kuponie. Sobotni milion złotych w Lotto to jak dotąd najwyższa wygrana w Czeladzi.

Już jutro, 12 lipca gracze LOTTO mają szanse na kolejne duże wygrane. Wieczorem losowanie Eurojackpot, w którym gwarantowana pula na wygrane I stopnia to aż 440 000 000 zł! Jutro czeka nas także kolejne losowanie Lotto, gdzie do wygrania będą 2 000 000 zł oraz gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. Losowanie tych gier będzie można oglądać na żywo o 21:50 na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube, a także w TVP3.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

IMG 8019

Nowe stawki za wywóz śmieci w Bytomiu

IMGW ostrzega przed burzami

Dziś burze z gradem! IMGW wydał ostrzeżenie

Polski Ład w Sosnowcu

Siedem nowych inwestycji w mieście. Co się zmieni?

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Nelson-Club-pomaga

Nelson Club pomaga Ukraińcom w potrzebie

Sklep społeczny Tychy

W Tychach powstanie pierwszy sklep społeczny