Dyrektorka liceum z Sosnowca zatańczyła taniec z serialu "Wednesday" na studniówce. Nagranie stało się hitem

W sieci pojawiło się nagranie ze studniówki IX LO im. Wiesławy Szymborskiej w Sosnowcu. Nie byłoby w nim nic spektakularnego, gdyby nie uwieczniony taniec z serialu "Wednesday" w wykonaniu Eweliny Stasik - dyrektorki szkoły. Twórcą choreografii jest Jenna Ortega. Nagranie w ciągu jednego dnia wyświetliło ponad dwa miliony osób.

TikTok/ixlo_sosnowiec_
Dyrektorka IX LO w Sosnowcu
@ixlo_sosnowiec_ Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej!!!💚💙💪🏻💪🏻💪🏻#studniówka #studniowka #studniowka2023 #studniówka2023 #dyrektor ♬ dźwięk oryginalny - Sosnowiec IX LO

W piątek, 3 lutego 2023 roku w sali bankietowej "Alfa" w Mierzęcicach odbyła się studniówka IX LO w Sosnowcu. Uczniowie klas czwartych zgodnie z tradycją rozpoczęli uroczystość od zatańczenia poloneza. W trakcie balu nie zabrakło również współczesnych tańców. Czego żywym dowodem był układ choreograficzny z serialu "Wednesday", wykonany przez dyrektorkę IX LO im. Wiesławy Szymborskiej w Sosnowcu - Ewelinę Stasik.

Spontaniczny taniec dyrektorki został nagrany przez uczniów liceum. Filmik opublikowano na platformie TikTok 8 lutego , w ciągu jednego dnia zobaczyło go ponad dwa miliony osób. Akcja została pozytywnie przyjęta przez internautów. "Bardzo ładna i kreatywna Dyrektorka. Brawo", "Widać, że kobieta z klasą!", "Prawdziwa gwiazda parkietu!” - komentowali taniec użytkownicy TikToka.

- Taniec był spontaniczną inicjatywą uczniów. Najpierw zatańczyliśmy tradycyjnego poloneza a później kilka układów m. in. belgijkę. Kiedy poproszono mnie o wspólny taniec według tiktokowego motywu wednesday- nie odmówiłam, uwielbiam naszą młodzież. Myślę, że pewne skrócenie dystansu i wspólna zabawa z uczniami, którzy świętują zbliżający się koniec edukacji w szkole średniej i jeden z ważniejszych egzaminów w życiu nie zaszkodzi ani powadze funkcji ani wizerunkowi mojej osoby - powiedziała nam dyrektorka.

Kolejne dzieło Tima Burtona cieszy się zasłużoną popularnością

Popularny w sieci taniec został wykonany podczas szkolnego balu przez główną bohaterkę serialu - Wednesday Addams (Jennę Ortegę). Serial "Wednesday" cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodzież, jak i dorosłych. Serial został wyreżyserowany przez Tima Burtona znanego z m.in. "Edwarda Nożycorękiego", "Charliego i fabryki czekolady" oraz "Gnijącej panny młodej".

Fabuła serialu skupia się na nastoletniej Wednesday Addams, która trafia do Akademii Nevermore, gdzie przed laty uczęszczali jej rodzice. Okazuje się, że będzie musiała zmierzyć się nie tylko z trudnościami odnalezienia się w nowym środowisku, ale także została zmuszona do rozwikłania tajemniczej zagadki potwora zagrażającego okolicznym mieszkańcom i uczniom szkoły.

Świętochłowice biblioteka

Może Cię zainteresować:

Bibliotekarze_ze_Świon podbijają TikToka. Zobaczcie, jak im idzie!

Autor: Urszula Gołkowska

05/02/2023

Projekt bez tytułu 2022 11 19 T094302 917

Może Cię zainteresować:

Ranking Perspektywy 2023. Które liceum i technikum wypadło najlepiej w powicie tarnogórskim?

Autor: Urszula Gołkowska

13/01/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon