Generał Roman Polko miał wypadek na autostradzie A1. Jego samochód zderzył się z ciężarówką

Generał dywizji Wojska Polskiego Roman Polko miał groźnie wyglądający wypadek na autostradzie A1 w okolicach Częstochowy. Polko jechał w kierunku Katowic, w pewnym momencie jego samochód najechał na tył ciężarówki. Auto dachowało.

Samochód roman polko

O wypadku poinformował w nocy lokalny serwis klobucka.pl. Pochodzący z Tychów generał Roman Polko jechał autostradą w kierunku Katowic. Kierowca toyoty, którą podróżował zasnął lub zasłabł za kierownicą. Chwilę później osobówka uderzył w tył ciężarówki. Samochód dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję drogową.

- Miałem dużo szczęścia, bo się z tego pozbierałem. Niestety uderzyłem w pojazd, który jechał przede mną, w naczepę tira. Kierowcy nic się nie stało - powiedział Polko w rozmowie z TVP info. Wojskowy w stanie spoczynku dodał, że ma jedynie lekko skaleczone ramie. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Pochodzi z Tychów, dowodził GROM-em

Generał Roman Polko pochodzi z Tychów. Jest byłym dowódcą GROM-u i wiceszefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego, uczestnikiem misji na terenie byłej Jugosławii, Iraku i Afganistanu.

Gen Roman Polko

Może Cię zainteresować:

"To armia barbarzyńców, których należy tępić". Generał Roman Polko o rosyjskich mordach na Ukraińcach

Autor: Michał Wroński

05/04/2022

Roman Polko

Może Cię zainteresować:

Gen. Roman Polko nazwał tyskich hokeistów… „ruskim teamem”. Zadedykował im też rysunek

Autor: Tomasz Stankiewicz

02/04/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon