GieKSa rozpoczęła sprzedaż biletów na grupowe mecze Champions Hockey League. Jest niespodzianka dla kibiców

Wraz z początkiem września hokeiści GKS Katowice rozpoczną zmagania w Lidze Mistrzów. Ich grupowi rywale to – przypomnijmy – zespoły Rögle Ängelholm ze Szwecji, ZSC Lions Zurych ze Szwajcarii i Fehérvár AV19 z Węgier. Katowiczanie rozpoczęli już sprzedaż biletów na pierwsze w historii klubu mecze w Champions Hockey League.

Facebook/ GKS Katowice Hokej
GKS Katowice

Mistrzów Polski czekają trzy grupowe pojedynki w Katowicach. W czwartek, 1 września, podopieczni trenera Jacka Płachty zmierzą się z najlepszą drużyną poprzedniej edycji Champions Hockey League – Rögle Ängelholm (początek – godzina 18:05), w sobotę, 3 września – z ZSC Lions Zurych (godz. 18), zaś we wtorek, 4 października – z Fehérvár AV19 (godz. 18). Dodajmy, że wszystkie domowe mecze GieKSa rozegra w Ośrodku Hokejowym Jantor przy ul. Nałkowskiej.

Katowiczanie rozpoczęli już sprzedaż biletów na te wydarzenia. Bilet normalny kosztuje 59 złotych, natomiast bilet ulgowy dla osób powyżej 65 lat i do 18 lat – 29 zł. Jak informuje klub, dzieci do lat 5 mogą wejść na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Do sprzedaży trafiły ponadto wejściówki VIP (220 złotych). Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu, w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 13) oraz w kasie Stadionu Miejskiego przy ul. Bukowej (23 sierpnia – g. 10-15, 5 sierpnia – g. 10-18, 26 sierpnia – g. 10-15, 27 sierpnia – g. 10-15, 28 sierpnia, przed meczem piłkarzy GKS z Arką – od g. 10.40). W dni meczów w LM czynna będzie także kasa na Jantorze. W systemie biletowym dostępne są także wejściówki „bilet z dojazdem” (dojazd z centrum Katowic pod halę w Janowie).

Prezent dla kibiców

Co istotne, bilety najpierw dostępne będą tylko w sprzedaży zamkniętej. Od godz. 10.00 w poniedziałek, 22 sierpnia, do godz. 10.00 w czwartek, 25 sierpnia, będą dostępne tylko dla tych kibiców, którzy w zeszłym sezonie zakupili jeden z pakietów biletów na mecze PHL lub dla tych, którzy korzystali z karnetu na sezon zasadniczy sezonu 2022/2023. Potem rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców.

Dodajmy, że katowiczanie przygotowali dla kibiców prezent.Każdy kibic, który zakupi bilet na mecz Hokejowej Ligi Mistrzów, otrzyma od nas w hali pamiątkowy szalik. Na każde ze spotkanie przygotowaliśmy osobny wzór, więc do zdobycia są trzy jego rodzaje – informuje GieKSa.

Podolski

Może Cię zainteresować:

Lukas Podolski zamierza kupić Górnika Zabrze. „To klub, który ma największy potencjał w Ekstraklasie"

Autor: Arkadiusz Nauka

22/08/2022

Stadion zabrze

Może Cię zainteresować:

Stadion Górnika Zabrze będzie miał czwartą trybunę z prawdziwego zdarzenia. Umowa na finansowanie budowy podpisana

Autor: Katarzyna Pachelska

22/08/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon