GieKSa rozpoczęła sprzedaż biletów na grupowe mecze Champions Hockey League. Jest niespodzianka dla kibiców

Wraz z początkiem września hokeiści GKS Katowice rozpoczną zmagania w Lidze Mistrzów. Ich grupowi rywale to – przypomnijmy – zespoły Rögle Ängelholm ze Szwecji, ZSC Lions Zurych ze Szwajcarii i Fehérvár AV19 z Węgier. Katowiczanie rozpoczęli już sprzedaż biletów na pierwsze w historii klubu mecze w Champions Hockey League.

Facebook/ GKS Katowice Hokej
GKS Katowice

Mistrzów Polski czekają trzy grupowe pojedynki w Katowicach. W czwartek, 1 września, podopieczni trenera Jacka Płachty zmierzą się z najlepszą drużyną poprzedniej edycji Champions Hockey League – Rögle Ängelholm (początek – godzina 18:05), w sobotę, 3 września – z ZSC Lions Zurych (godz. 18), zaś we wtorek, 4 października – z Fehérvár AV19 (godz. 18). Dodajmy, że wszystkie domowe mecze GieKSa rozegra w Ośrodku Hokejowym Jantor przy ul. Nałkowskiej.

Katowiczanie rozpoczęli już sprzedaż biletów na te wydarzenia. Bilet normalny kosztuje 59 złotych, natomiast bilet ulgowy dla osób powyżej 65 lat i do 18 lat – 29 zł. Jak informuje klub, dzieci do lat 5 mogą wejść na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Do sprzedaży trafiły ponadto wejściówki VIP (220 złotych). Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu, w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 13) oraz w kasie Stadionu Miejskiego przy ul. Bukowej (23 sierpnia – g. 10-15, 5 sierpnia – g. 10-18, 26 sierpnia – g. 10-15, 27 sierpnia – g. 10-15, 28 sierpnia, przed meczem piłkarzy GKS z Arką – od g. 10.40). W dni meczów w LM czynna będzie także kasa na Jantorze. W systemie biletowym dostępne są także wejściówki „bilet z dojazdem” (dojazd z centrum Katowic pod halę w Janowie).

Prezent dla kibiców

Co istotne, bilety najpierw dostępne będą tylko w sprzedaży zamkniętej. Od godz. 10.00 w poniedziałek, 22 sierpnia, do godz. 10.00 w czwartek, 25 sierpnia, będą dostępne tylko dla tych kibiców, którzy w zeszłym sezonie zakupili jeden z pakietów biletów na mecze PHL lub dla tych, którzy korzystali z karnetu na sezon zasadniczy sezonu 2022/2023. Potem rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców.

Dodajmy, że katowiczanie przygotowali dla kibiców prezent.Każdy kibic, który zakupi bilet na mecz Hokejowej Ligi Mistrzów, otrzyma od nas w hali pamiątkowy szalik. Na każde ze spotkanie przygotowaliśmy osobny wzór, więc do zdobycia są trzy jego rodzaje – informuje GieKSa.

Podolski

Może Cię zainteresować:

Lukas Podolski zamierza kupić Górnika Zabrze. „To klub, który ma największy potencjał w Ekstraklasie"

Autor: Arkadiusz Nauka

22/08/2022

Stadion zabrze

Może Cię zainteresować:

Stadion Górnika Zabrze będzie miał czwartą trybunę z prawdziwego zdarzenia. Umowa na finansowanie budowy podpisana

Autor: Katarzyna Pachelska

22/08/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Hokeiści GKS Katowice zdobyli tytuł po 52 latach przerwy

Od „układania puzzli” do finału, czyli GieKSy droga po tytuł

Druzynowe me lekkoatletyka 2023

Za rok do Chorzowa przyjadą najlepsi lekkoatleci Europy

D4 N 3661 kopia

GKS Rozbark wycofał się z A-klasy

Rower miejski

To będzie rekordowy sezon roweru miejskiego w Katowicach?

Podolski

Podolski krytykuje Lewandowskiego „To wygląda głupio"

Transfery w śląskich i zagłębiowskich klubach

Transferowy niezbędnik. Kogo upolowały nasze kluby?

Mks bedzin siatkowka

MKS Będzin zaczyna walkę o PlusLigę