Juwenalia Śląskie 2022 odbędą się od 26 do 28 maja. Po 3 latach przerwy wracają na Muchowiec w Katowicach

Największa studencka impreza w regonie, Juwenalia Śląskie, odbędzie się od 26 do 28 maja 2022 r. na Muchowcu w Katowicach. Będzie biletowana. Sprawdź, kto wystąpi i ile kosztują bilety.

FB WaluśKraksaKryzys
Waluśkraksakryzys

Tradycyjne już Juwenalia Śląskie 2022 r. to trzy dni koncertów. Imprezy odbędą się od 26 do 28 maja 2022 r. na terenie Katowickiego Parku Leśnego na Muchowcu. Impreza wraca na te tereny po 3 latach przerwy.

- Mamy mamy nadzieję, że po raz kolejny tłumnie odwiedzicie nasz dziki, magiczny las bijący w samym sercu wielkiej metropolii! - zachęcają organizatorzy.

Już ogłoszono pierwszych artystów, którzy zagrają na Juwenaliach Śląskich 2022.

To:

  • Kwiat Jabłoni,
  • Guzior,
  • WaluśKraksaKryzys,
  • Karaś/Rugucki

Przedsprzedaż biletów zaczęła się 1 marca. Do wyczerpania promocyjnej puli, bilety kosztują:

  • Karnet Studencki – 39 zł
  • Karnet Normalny – 49 zł

Karnet Studencki przeznaczony jest tylko dla studentów. Weryfikacja nastąpi na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. (Imię i nazwisko na bilecie musi zgadzać się z danymi na legitymacji studenckiej. W przypadku biletów normalnych dane na bilecie muszą zgadzać się z dowolnym dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Wstęp dla osób poniżej 16. roku życia: osoby poniżej 16-ego roku życia mogą wejść na teren imprezy masowej wyłącznie z opiekunem prawnym. Każdy musi mieć bilet.

Brak zniżek dla niepełnosprawnych

Jednorazowa możliwość zmiany danych na bilecie - koszt 30 zł

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na Juwenalia Śląskie.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon