Kłótnia dwóch kierowców mogła skończyć się prawdziwą bójką. Zobacz nietypowy finał sprzeczki na parkingu sklepowym!

To miały być zwykłe grudniowe zakupy. Przechodnie byli zszokowani, gdy pod sklepem spożywczym w Katowicach mężczyźni prawie skoczyli sobie do gardeł.

Zdj główne

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Akcja rozegrała się na parkingu sklepu Netto, przy ul. Sobieskiego w Katowicach. W wyniku rywalizacji o ostatnie dostępne miejsce parkingowe dwóch kierowców było gotowych do walki na gołe pięści.

Gdy wymiana zdań rozkręcała się na całego do akcji wkroczył rosły mężczyzna, który ochłodził zapał parkingowych awanturników. Szybko okazało się, że temat został zduszony w zarodku. Wszystko za sprawą nietypowego wyglądu bohatera… bo oczom wszystkich ukazał się potężny... Viking!

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę, która znajdowała się w aucie zaparkowanym naprzeciwko. Na materiale widać kłótnię dwóch mężczyzn, którzy w pewnym momencie zamierają w dyskusji. Do aferzystów podchodzi Viking wyposażony w białą broń, który pokojowo kończy nieprzyjemną sytuację. Finalnie kierowcy wracają do swoich aut i wracają do codziennych obowiązków. Tylko możemy sobie wyobrazić, co by było dalej, gdyby nie obywatelska postawa tajemniczego Vikinga!

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon