Kolej na Beskidy - niezapomniana wycieczka z Kolejami Śląskimi

Koleje Śląskie po raz kolejny organizują niezapomnianą akcję wycieczkową pt. „Kolej na Beskidy”. Pasażerowie KŚ posiadający ważne bilety na przejazd taborami Kolei Śląskich, będą mogli wziąć udział w niezwykłej przygodzie i to w towarzystwie licencjonowanego przewodnika. Jak to możliwe? Szczegóły poniżej.

Kolej na Beskidy niezapomniana wycieczka z Kolejami Śląskimi

Kolej na Beskidy - co to właściwie jest?

Od maja 2023 w ramach akcji „Kolej na Beskidy” pasażerowie Kolei Śląskich, posiadający ważne bilety na przejazd taborem KŚ, mogą wziąć udział w ciekawych wycieczkach i skorzystać z oprowadzenia przez licencjonowanego przewodnika. I tu rodzi się pytanie, jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w niezapomnianej przygodzie? Cóż, pasażerowie Kolei Śląskich w dniu organizowanej wycieczki powinni posiadać ważny bilet KŚ do stacji rozpoczynającej wydarzenie. Oczywiście po uprzednim zarejestrowaniu się na wycieczkę, poprzez formularz rejestracyjny umieszczony na oficjalnej stronie Kolei Śląskich - to takie proste!

Jakie wycieczki zaplanowano w najbliższym czasie?

Dobre pytanie. W ramach akcji „Kolej na Beskidy” najbliższa wycieczka z przewodnikiem odbędzie się:

  • 9 września 2023 r. (sobota) - Koleje Śląskie zapraszają na wycieczkę z Wisły Głębce, a także do Wisły Dziechcinka, ale zupełnie inną trasą… Koleje Śląskie zachęcają do zapoznania się z planem wycieczki na oficjalnej stronie KŚ,
  • 15 października 2023 r. (niedziela) - Koleje Śląskie zapraszają na wyjątkową, 6-godzinną wyprawę z Cieszyna. Co więcej, wycieczka zostanie połączona ze zwiedzaniem miasta, a jej ostatnim punktem będzie Czeski Cieszyn.

Co należy zrobić, aby zwiedzać Beskidy z Kolejami Śląskimi?

Osoby, które są zainteresowane zwiedzaniem Beskidów z Kolejami Śląskimi, w pierwszej kolejności powinny wybrać interesującą ich wycieczkę na stronie Kolei Śląskich. Następny krok sprowadza się do zapisania się na wyjazd poprzez oficjalną stronę KŚ. Oczywiście w dniu wyjazdu osoby zainteresowane powinny się zgłosić z ważnym biletem do licencjonowanego przewodnika na stacji, z której wyruszy wycieczka. Jedno jest pewne, pasażerowie KŚ, którzy zdecydują się na taki krok, będą się doskonale bawić.

Kolej na Beskidy to niezapomniana przygoda!
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | TWITTER

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon