Koleje Śląskie: maszynista pojazdów trakcyjnych poszukiwany!

Koleje Śląskie obecnie poszukują maszynisty pojazdów trakcyjnych. Osoby, które posiadają licencje maszynisty i potwierdzone doświadczenie, z pewnością powinny zapoznać się z ofertą pracy KŚ. Szczegóły poniżej.

Koleje Śląskie: maszynista pojazdów trakcyjnych poszukiwany!

Jakie warunki należy spełnić, aby zostać maszynistą?

Dobre pytanie. Aby zostać maszynistą pojazdów trakcyjnych w KŚ należy spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze, osoby zainteresowane muszą posiadać licencję maszynisty, a także świadectwa kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2. Co jeszcze? Koleje Śląskie wymagają:

  • doświadczenia w prowadzeniu pojazdów trakcyjnych,
  • stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu,
  • odpowiedzialności,
  • sumienności,

bez których praca na tym stanowisku jest niemożliwa. Osoby zainteresowane, spełniające powyższe warunki mogą przesyłać swoją aplikację drogą mailową na adres: rekrutacja@kolejeslaskie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia - TP/M/42/2022. Więcej informacji na temat stanowiska maszynisty pojazdów trakcyjnych można znaleźć TUTAJ.

Co oferują Koleje Śląskie?

Osoby, które pragną spróbować swoich sił na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych, mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z dodatkowych ulg. Dobrym przykładem są bezpłatne przejazdy pociągami należącymi do Spółki. Pracownicy Kolei Śląskich mogą korzystać ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju oraz biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP. Z okazji „Dnia Kolejarza” pracownicy KŚ otrzymują dodatkowy dzień wolny od pracy. To nie koniec. Pracownicy mają prawo do nagród jubileuszowych, a także mogą korzystać z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nie da się ukryć, że praca w charakterze maszynisty pojazdów trakcyjnych daje nowe perspektywy zawodowe.

Praca w KŚ jako maszynista pojazdów trakcyjnych? Dlaczego nie!
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | TWITTER

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Koleje Śląskie poszukują starszego specjalisty ds. zamówień publicznych

Koleje Śląskie poszukują starszego specjalisty

Jakie zasłony do salonu wybrać w tym sezonie - proste wskazówki.

Jakie zasłony do salonu wybrać w tym sezonie

Kiedy założyć instalację fotowoltaiczną?

Kiedy założyć instalację fotowoltaiczną?

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich Treść Dodatkowe ustawienia Ustawienia specjalne SEO Tytuł Maksymalna liczba znaków: 80  Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich Tytuł SEO Już 24 lutego startuje II edy

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę?

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę?

Zdjęcie główne do artykułu

TOP Inwestycje mieszkaniowe. Tu warto zamieszkać

Ule dach wizualizacja

Pasieki z recyklingu elektrycznych śmieci?