Koncert "The Best of Tina" - Karnawałowa uczta dla miłośników muzyki Tiny Turner w Katowicach

Katowice, 16.01.2024 r. - W rozpoczętym właśnie sezonie karnawałowym Miasto Ogrodów w Katowicach stanie się miejscem niezapomnianych muzycznych emocji. Już 14 lutego, o godzinie 19:00, odbędzie się tu koncert "The Best of Tina", będący hołdem dla legendarnej artystki Tiny Turner. To okazja, by dać ponieść się zabawie, dzieląc te chwile z bliskimi, czy obdarowując ich z okazji Walentynek pięknym, muzycznym prezentem.

Koncert The Bestof Tina materia B prasowy 1 1

Ten wyjątkowy wieczór to propozycja zarówno dla mieszkańców Katowic, jak i całego województwa śląskiego, aby spędzić karnawałowy czas w rytmie przebojów ikony muzyki. "Ludzie pytają mnie często, kiedy zwolnię tempo. Wiecie, co im odpowiadam? Dopiero się rozkręcam..." – przyznała przed laty Tina Turner. Koncert przywoła wspomnienie o niespożytej energii i żywiołowej twórczości artystki. Jej nieśmiertelne dzieła nadal inspirują i wywołują ogromne emocje.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Tiny Turner, m.in „The Best”, „What’s Love Got To Do With It”, „Private Dancer” czy „Golden Eye”, a widzowie usłyszą też takie piosenki jak „We Don’t Need Another Hero”, „What You Get Is What You See”, czy „Look Me In the Heart” w zupełnie nowych aranżacjach.

Dzięki współpracy z orkiestrą Falkowski Art Collective i Golden Gate String Quartet, publiczność zanurzy się w bogatym brzmieniu, poczuje rytm pulsujący gitarowych riffów i zostanie porwana do tańca w takt dynamicznych partii perkusji. Organizatorzy zapewniają też, że koncert dostarczy nie tylko muzycznych, ale i wizualnych doznań.

Więcej informacji o wydarzeniu

Bilety na koncert są już dostępne. Można je nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia www.thebestoftina.pl (tutaj dostępne także szczegółowe informacje o koncercie). Zachęcamy do szybkiego zakupu, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon