Mieszkania w sercu Gliwic? Poznajcie Rezydencję Centrum!

Gliwice to jedno ze śląskich miast, które idealnie nadaje się do życia. Potrzebne są dowody? Dobrze. W tym miejscu na Ziemi nie brakuje dobrej komunikacji, edukacja jest na wysokim poziomie, lokalny rynek pracy kusi ofertami, a liczne miejskie parki pozwalają odpocząć od codziennych obowiązków i to w towarzystwie kojącej zieleni. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie zamieszkać na stałe w Gliwicach. Cóż, okazja nie mogła być lepsza. Okazuje się, że w ramach inwestycji Rezydencja Centrum w sercu miasta powstanie budynek mieszkalno-usługowy, oferujący aż 53 funkcjonalne mieszkania o metrażu od 27 do 69 m2 z miejscami parkingowymi. Szczegóły poniżej.

Doskonała lokalizacja to podstawa

Nie da się ukryć, że jednym z atutów Rezydencji Centrum jest doskonała lokalizacja. Inwestycja powstanie przy ulicy Nasyp 2c, a więc w centrum Gliwic. Aby tego było mało, w sąsiedztwie Rezydencji Centrum znajdują się:

  • markety,
  • drogerie,
  • galeria handlowa,
  • tereny rekreacyjne (m.in. Miejska Palmiarnia, Park im. Fryderyka Chopina),
  • restauracje,
  • teatry,

a także kino sieciowe i studyjne. Studenci Politechniki Śląskiej do najbliższego wydziału mają niespełna 750 m, a przecież wszystkie instytuty położone są obok siebie. Jeżeli chodzi o komunikację miejską, to najbliższy przystanek znajduje się w odległości 100 m, dworzec PKS/PKP 500 m. W tym miejscu warto podkreślić, że pociągi do centrum Katowic kursują regularnie co 20 minut, a sam przejazd zajmuje tylko 25 minut. Zwolennicy samochodów z pewnością docenią sąsiedztwo DTŚ, które pozwala na szybki dojazd do innych miast znajdujących się na terenie śląskiej aglomeracji. Nie da się ukryć, że tak doskonała lokalizacja sprawia, że mieszkańcy Rezydencji Centrum będą mieć wszystko czego potrzebują i to na wyciągniecie ręki.

Rezydencja Centrum – jaki potencjał skrywa?

Dobre pytanie. W ramach inwestycji Rezydencja Centrum w Gliwicach powstanie jeden budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajdą się 53 funkcjonalne mieszkania o metrażu od 27 do 69 m2 oraz 10 lokali ogólnoużytkowych. Co ciekawe, każde mieszkanie będzie mogło pochwalić się funkcjonalnych układem, a także własną loggią, balkonem lub tarasem. Na przyszłych mieszkańców czeka łącznie 71 miejsc parkingowych, w tym 5 osobnych, indywidualnych garaży - to rzadkość w ofercie deweloperów. Co jeszcze wyróżnia Rezydencję Centrum prócz doskonałej lokalizacji i przemyślanych pomieszczeń? To proste, zielona strefa chill na dachu, czyli część wspólna dla wszystkich mieszkańców Rezydencji. Jedno jest pewne, będzie można z niej podziwiać zapierającą dech w piersi panoramę Gliwic.

Rezydencja Centrum – mieszkania w centrum Gliwic i miejskich wydarzeń!
Rezydencja Centrum – biuro sprzedaży
Tel. +48 600 700 603
E-mail: gliwice@trustinvestment.pl
https://trustinvestment.pl/mieszkania/gliwice/rezydencja-centrum/
Pon – Pt: 10:00 – 18:00

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ferie zimowe 2024 zdjęcie główne

Ferie zimowe 2024 - pomysły na wypoczynek

Niskie oprocentowanie kredytu dlaczego jest tak istotne

Niskie oprocentowanie kredytu – dlaczego jest tak istotne?

Maciej Kopiec

Nie mamy pańskiej narodowości i co pan nam zrobisz?

MARIZA 10 MAR6215 zdjęcie główne

Mariza uznawana jest za największą sławę stylu fado

Przewrotna moda na lata 80. Śląskie Centrum Wolności i Solidarności mówi prawdę o tej dekadzie

Przewrotna moda na lata 80

Małopolska na weekend i na wakacje Miejsca warte odwiedzenia w górach nad jeziorem w otoczeniu natury

Małopolska na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Udana Majówka 2023 Pomysły na rekordowo długi weekend majowy Sprawdźcie te fajne propozycje

Udana Majówka 2023. Pomysły na długi weekend majowy