Tona węgla główną nagrodą loterii z okazji 90. urodzin żużlowego klubu ROW Rybnik

Tona węgla to główna nagroda w loterii z okazji 90. urodzin żużlowego klubu ROW Rybnik. Bilet na turniej kosztuje tylko 5 zł, więc… nie ma co czekać! Zawody w Rybniku rozpoczną się o godz. 16.00.

fot. FB/KS ROW Rybnik
ROW Rybnik węgiel nagrodą w loteri

Tona węgla, a właściwie dwie tony (po jednej dla każdego z dwóch zwycięzców), to nagroda w loterii, którą organizuje żużlowy klub ROW Rybnik.

Tona ekogroszku to cenna nagroda

Do udziału w loterii upoważnia bilet na Międzynarodowy Turniej Indywidualny "90 Lat Rybnickiego Żużla", który obędzie się w niedzielę, 16 października 2022 r., o godz. 16.00. Bilet kosztuje jedyne 5 zł, a tona węgla? Dziś trudno powiedzieć, ale dużo!

- Dwa szczęśliwe bilety będzie można wymienić na dość nietypową nagrodę, jednak jakże cenną w dzisiejszych czasach czyli na paletę ekogroszku (każda paleta po jednej tonie) – czytamy na stronie rybnickiego klubu.

Same bilety nie wystarczą. Trzeba się będzie wykazać odpowiednią wiedzą. Dwie wylosowane osoby będą musiały odpowiedzieć na krótkie żużlowe pytania.

Do wygrania będą także zegarki, sprzęt AGD, vouchery na przyszłoroczne karnety oraz książki "Czarny sport, czyste emocje. Historia sportu żużlowego w Rybniku 1932-2022". Po turnieju zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Dariusz Wójtowicz dziekuję politykom za dofinansowanie

Może Cię zainteresować:

Wójtowicz: Jeżeli będzie ustawa to się zepniemy i będziemy sprzedawać węgiel

Autor: Arkadiusz Nauka

13/10/2022

Przeladunek wegla w porcie fot Weglokoks 3

Może Cię zainteresować:

Handlarze węgla apolitycznie zrugali pomysł ministra Sasina. "Samorządy nie zrobią tego taniej"

Autor: Michał Wroński

12/10/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon