Najciekawsze teksty ze Śląska i Zagłębia w newsletterze SlaZag.pl

Nie masz czasu, by zaglądać do nas regularnie, ale chciałbyś wiedzieć, co w śląsko – zagłębiowskiej „trawie piszczy”? Interesujesz się regionalną polityką, jego historią, gospodarką, tożsamością i kulturą? Jeśli tak, to newsletter ŚląZaga jest właśnie dla Ciebie!

Media Operator
Newsletter SlaZag pl

Znacie ten dowcip o majstrach biegających z pustymi taczkami i tłumaczących się, że z nadmiaru roboty nie mają kiedy ich załadować? Ze śledzeniem informacji w mediach jest trochę podobnie. Niby człowiek wszystko gdzieś zauważył, coś kojarzy, ale nie miał czasu dokładnie przeczytać i tak naprawdę niewiele wie o sprawie.

Znamy ten ból i znamy receptę na niego. A imię jej: porządna selekcja. Takie właśnie starannie wyselekcjonowane materiały znajdziecie w newsletterze ŚląZaga. Zapiszcie się do naszego newslettera, a dwa razy w tygodniu dostaniecie na swój adres mailowy crème de la crèm – w jednej paczce wszystko to, co w ostatnim czasie na SlaZag.pl było najlepsze. Najciekawsze materiały z naszego Magazynu i to, co ważnego zdarzyło się w międzyczasie. Po takiej przesyłce nic więcej nie będzie Ci już potrzebne, aby odnaleźć się w zakamarkach śląsko – zagłębiowskiej rzeczywistości. Wszystko za darmo, żeby nie było jakichkolwiek wątpliwości.

Jak się do tego zabrać? Sprawa jest dziecinnie prosta.

Po pierwsze, trzeba wejść na stronę www.slazag/newsletter.

Po drugie, w białym polu należy wpisać swój adres mailowy i kliknąć w ikonę "Zapisz mnie". Potwierdzeniem tego, że wszystko idzie dobrze będzie plansza z informacją, że na podanego maila wysłany został link.

Po trzecie, zajrzyjcie na swoją skrzynkę mailową (tą, którą wcześniej podaliście - jeśli macie ich więcej) i kliknijcie w otrzymany od nas link z prośbą o potwierdzenie subskrypcji newslettera.

Po czwarte, podzielcie się dobrą nowiną i przekażcie znajomym, że oni też mogą dołączyć do grona odbiorców.

A my ze swej strony życzymy miłej lektury.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Cieszyn – miasto na lato!

Cieszyn – miasto na lato!

Piekary śląskie wywieś flagę

Piekary zapraszają: wywieś flagę w oknie i zgarnij nagrody

Kiermasz świąteczny w Tarnowskich Górach

Kiermasz w tarnogórskim Centrum Zdrowia Psychicznego

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Roczek „Królestwa Żelaza”, czyli urodziny Muzeum Hutnictwa

Watershow

Wodny cyrk w Parku Śląskim

Park Śląski jesienią

Czy Park Śląski jesienią jest najpiękniejszy? Być może

Chorzów skansen

Chorzowski skansen zaprasza seniorów