Najlepsze inwestycje mieszkaniowe na Śląsku. Nowoczesne osiedla w Gliwicach, Katowicach, Tarnowskich Górach. Sprawdź oferty deweloperów

Dobra komunikacja, bliskość terenów zielonych, a także sklepów i restauracji? Da się zrobić. Dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie mamy kilka ciekawych propozycji. Oto ciekawe oferty deweloperów z Gliwic, Katowic i Tarnowskich Gór. Sprawdźcie zatem, gdzie w naszym regionie można wygodnie mieszkać.

Zdjęcie Główne 1

Zielone Gliwice na wyciągnięcie ręki

Area Park Gliwice

Dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych jednym z kluczowych aspektów, na jaki zwracają uwagę osoby poszukujące mieszkania. A jakie miasto na Śląsku może pochwalić się 168 ha parków, zieleńców i skwerów oraz 200 ha lasem komunalnym? Oczywiście Gliwice. To zielone miasto Śląska przyciąga swoim urokiem i zachęca do zamieszkania. Dzięki Arenie Gliwice to także miejsce rozrywki i największych eventów w Polsce.

Właśnie tam, przy ul. Dolnej powstaje kameralne osiedle Area Park. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 7200 zł/m².

Area Park to kameralna inwestycja realizowana w atrakcyjnej części Gliwic. To propozycja kierowana do ludzi, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia, nie rezygnując z udogodnień, jakie oferuje centrum miasta, zlokalizowane zaledwie 3 km od inwestycji.

Największe zalety osiedla Area Park?

 • Niższy czynsz dzięki panelom fotowoltaicznym
 • Możliwość instalacji ładowarki do samochodu elektrycznego
 • Prywatne ogródki o do 120 m²
 • 350 m od Szkoły Podstawowej
 • 50 m do przystanku autobusowego
 • 1 min. od DTŚ

Blisko Areny Gliwice i Politechniki Śląskiej
Ulica Kujawska, do której bezpośrednio przylega ul. Dolna, zapewni szybki dojazd do ścisłego centrum Gliwic w zaledwie 7-8 minut. Dla niezmotoryzowanych, dużym udogodnieniem jest przystanek autobusowy znajdujący się w sąsiedztwie inwestycji.

Ze względu na lokalizację w pobliżu Areny Gliwice oraz Politechniki Śląskiej jest to także dobry wybór dla inwestorów, szukających mieszkania pod wynajem.

102 nowe mieszkania
Budowa I etapu już się rozpoczęła. W ofercie znalazło się 36 mieszkań. Najwięcej będzie mieszkań 2 i 3 pokojowych, choć zainteresowani większymi mieszkaniami czteropokojowymi również znajdą coś dla siebie.

Strona inwestycji: www.activ-investment.eu.

Apartamenty Mikołowska – zakończenie inwestycji w 2023 roku

Apartamenty Mikołowska, Gliwice

W inwestycji Apartamenty Mikołowska, powstającej w centrum Gliwic, trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Inwestycja zostanie zakończona w 2023 roku. W ofercie pozostało jeszcze 35 średnich i dużych mieszkań o powierzchni od 53 m² do 75 m² z tarasami, ogródkami lub balkonami w zależności od kondygnacji. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne i podziemne miejsca postojowe, a także przestrzeń rekreacyjną do wspólnego użytku wszystkich mieszkańców – zielone patio.

Jakie są zalety inwestycji?

Lokalizacja
Mieszkańcy Apartamentów Mikołowska będą mogli korzystać z wszystkich zalet mieszkania w centrum miasta – z licznych kafejek, barów i restauracji. Odległość do gliwickiego Rynku to tylko 500 m.

Lokale usługowe
Inwestycja otoczona jest licznymi punktami usługowymi – w pobliżu znajdują się studia fryzjerskie, centrum medyczne, a także banki, szkoły, przedszkola i urząd pocztowy. Dodatkowo na parterze inwestycji wydzielono strefę lokali użytkowych, które będą służyły mieszkańcom.

Komunikacja miejska
W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się przystanek ZTM, z którego co kilka minut odjeżdżają autobusy w kierunku Zabrza i Mikołowa, a także do centrum handlowego Europa Centralna.

Wózkownia i rowerownia
Dla wygody mieszkańców w części wspólnej na parterze budynku znajdą się pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych, dzięki czemu nie będzie potrzeby wykorzystywania w tym celu powierzchni prywatnych mieszkań i komórek lokatorskich.

Więcej informacji o inwestycji udzieli deweloper pod nr telefonu: 32 32 000 32 lub adresem e-mail: gliwice@acatom.pl.

Zapraszamy na stronę inwestycji: Acatom | Apartamenty Mikołowska.

Tarnowskie Góry: Opal, czyli wygoda przede wszystkim

Opal, Tarnowskie Góry

Inwestycja OPAL znajduje się w samym sercu Tarnowskich Górskich (ul. Mickiewicza 29) i jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. To idealne rozwiązanie dla rodzin, a także seniorów, którzy z jednej strony marzą o ciszy i spokoju, a z drugiej? Pragną mieć wszystko pod ręką. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się:

 • przedszkola,
 • szkoły,
 • apteki,
 • sklepy,
 • siłownia,

przystanki autobusowe i wiele więcej! Dogodna lokalizacja to oczywisty atut Opala. Naturalnie nasuwa się pytanie, co jeszcze ma do zaoferowania? Naprawdę wiele.

Opal – kilka słów o inwestycji
To idealnie rozwiązanie dla rodzin, seniorów, a także tarnogórzan, którzy pragną zamieszkać w centrum miasta. Budynek składa się z czterech kondygnacji, w tym 19 mieszkań parterowych z ogródkami czy tarasami. Na przyszłych lokatorów czeka jedno z 79 mieszkań, o powierzchni od 29 do 93 m2. Ich funkcjonalny układ, daje wiele możliwości aranżacji. Warto podkreślić, że znaczna część dostępnych lokali, to mieszkania o powierzchni 40 m2, które zostały zaprojektowane jako pokoje z aneksem kuchennym i łazienką.

Gdy liczy się wygoda…
Nie da się ukryć, że projekt Opala został dobrze przemyślany. Nieruchomość posiada dwie windy, a także dwie klatki schodowe. Ponadto przyszli lokatorzy mogą korzystać z kilkudziesięciu miejsc parkingowych, znajdujących w obrębie budynku, jak i parkingu podziemnego. To nie koniec! W budynku znajdują się komórki lokatorskie, a także specjalne pomieszczenia dla przechowywania wózków i rowerów. Jedno jest pewne, wybierając mieszkanie w Opal, lokatorzy otwierają się na nowe możliwości.

OPAL– mieszkania w centrum Tarnowskich Gór!

OPAL – Biuro Sprzedaży

ul. Mickiewicza 29

42-600 Tarnowskie Góry

Tel. 888 888 890

WWW https://www.gwarekpark.pl/

FB: https://www.facebook.com/gware...

Apartamenty Mikusińskiego w Katowicach. Kameralnie i nowocześnie!

Apartamenty Mikusińskiego, Katowice

Apartamenty Mikusińskiego to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Katowicach. Ten składający się z 43 mieszkań projekt, to propozycja JHM DEVELOPMENT SA, znanego m.in. z realizacji inwestycji Twoja Dolina Trzy Stawy przy ul. Pułaskiego. Miejsce idealne dla każdego, kto szuka komfortowego mieszkania w eleganckim i nowoczesnym obiekcie, w dobrej lokalizacji. Apartamenty będą gotowe do odbioru już w II kwartale 2024r.

W 4-piętrowym budynku Apartamentów Mikusińskiego znajdują się lokale od 2 do 4 pokoi i metrażu od 42 m2 do nawet 106 m2. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach będą miały antresole z możliwością wyjścia na zielony dach. Stylowo zaprojektowane części wspólne podkreślają prestiż inwestycji, a ekologiczne rozwiązania, takie jak:

 • dach z zielenią ekstensywną,
 • panele fotowoltaiczne
 • energooszczędne systemy oświetleniowe

dbają o poszanowanie środowiska. Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów, co na pewno ucieszy rodziców małych dzieci oraz fanów jednośladów. Ponadto, w budynku znajduje się hala garażowa z zastosowaniem parkliftów.

Lokalizacja Apartamentów Mikusińskiego to niewątpliwy atut. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec, u zbiegu ul. prof. Mikusińskiego i ul. Józefowskiej, co pozwala na łatwy dostęp do centrum, szkół, sklepów, restauracji i innych punktów. Dodatkowo w pieszym zasięgu znajduje się Park Śląski, miejsce na spacery, jogging czy wypoczynek na łonie natury.

Apartamenty Mikusińskiego wraz ze specjalną ofertą promocyjną zostaną zaprezentowane podczas Śląskich Targów Nieruchomości & Budowa Domu, które odbędą się w dniach 16-17 września 2023r. w MCK w Katowicach, stanowisko C1.

Więcej informacji uzyskacie u Doradcy JHM DEVELOPMENT pod numerem telefonu 603 888 609 lub na stronie www.jhmdevelopment.pl.

Inspirujące osiedle w Katowicach

Osiedle Inspire, Katowice

Zamieszkaj w Dolinie Trzech Stawów
Malowniczo położone osiedle w doskonałej lokalizacji w Katowicach - takie właśnie jest INSPIRE! Inwestycję w Dolinie Trzech Stawów realizuje deweloper OKAM, od 19 lat obecny na rynku nieruchomości.

Pozwól sobie na komfort
INSPIRE jest odpowiedzią na potrzeby tych, dla których kontakt z naturą ma tak duże znaczenie jak atuty miasta. Tereny zielone i bezpośrednie sąsiedztwo stawów sprzyjają rekreacji i aktywnemu spędzaniu czasu. Oddalone stąd o kilka minut centrum miasta gwarantuje dostęp do życia z obszaru kultury, edukacji czy biznesu.

INSPIRE od OKAM
Ciekawa architektura nieregularnie rozrzuconych budynków została wpisana w otoczenie zieleni i stawów. To projekt, który wychodzi dużo dalej poza tzw. 4 ściany mieszkania. Pierwsze trzy budynki osiedla INSPIRE zostały sprzedane. Budynek D jest w trakcie realizacji, powstanie w nim 68 mieszkań o powierzchni od 27 do 147 m2. Do mieszkań przynależeć będą balkony, loggie lub tarasy.

INSPIRE inspiruje!
Topowa lokalizacja, gdzie bliskość centrum miasta łączy się z niezwykle zieloną okolicą Doliny Trzech Stawów, zachęca do działania. Amatorzy joggingu czy nordic walkingu odnajdą tu ścieżki rowerowe i biegowe wokół stawów. Rolkostrada sprzyja dynamicznym treningowm.

Udogodnienia dla mieszkańców
Deweloper OKAM zadbał nie tylko o ciekawą architekturę, ale i dogodne rozwiązania. Mieszkańcy INSPIRE mają do dyspozycji Strefę mieszkańca, na którą składa się sala spotkań, bilard, przestrzeń dla dzieci. W częściach wspólnych osiedla znajduje się darmowa wypożyczalnia rowerów, punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, wózkarnia, automat paczkowy. Mieszkańcy mają możliwość korzystania z pojazdu elektrycznego. Deweloper przewidział również Strefę fitness i saunę.

Zamieszkaj komfortowo - poznaj INSPIRE
Sprawdź > www.inspire-trzystawy.pl.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon