Nie zaśpij, już teraz pobierz bezpłatną wejściówkę na Śląski Festiwal Nauki 2023. Wydarzenie od 9 do 11 grudnia w Katowicach

Można już pobierać bezpłatne wejściówki na Śląski Festiwal Nauki 2023, który odbędzie się od 9 do 11 grudnia (sobota-poniedziałek) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tomasz Kawka
Śląski Festiwal Nauki

W tym roku Śląski Festiwal Nauki będzie szczególny, bo łączy się z weekendem otwarcia Europejskiego Miasta Nauki 2024. ŚFN odbędzie się w dniach 9–11 grudnia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej o Śląskim Festiwalu Nauki 2023:

Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a dostęp do większości aktywności jest nieograniczony. Aby wejść na teren Festiwalu trzeba mieć jednak wejściówkę, i to indywidualną, na swoje nazwisko.

Indywidualna wejściówka obowiązuje na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 9–11 grudnia (wejście na teren Festiwalu). Umożliwia swobodne poruszanie się w przestrzeni festiwalowej oraz uczestnictwo w aktywnościach nieobjętych dodatkową rejestracją.

Dzięki rejestracji na ŚFN i pobraniu wejściówki będzie można otrzymywać informacje praktyczne oraz o programie Festiwalu. Zarejestrowane osoby dostaną wcześniejsze powiadomienie o uruchomieniu rejestracji na wydarzenia specjalne, które z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc będą wymagały dodatkowej rejestracji.

- Zainteresowanym wyślemy także informację o możliwości pobrania biletów uprawniających do bezpłatnego przyjazdu na ŚFN komunikacją GZM - dodają organizatorzy Śląskiego Festiwalu Nauki.

UWAGA! Indywidualna bezpłatna wejściówka nie dotyczy wejścia na KATOPOLIS, czyli widowisko otwarcia obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 – wydarzenie będzie oddzielnie biletowane. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rozwój edukacji. O sprzedaży biletów poinformujemy w najbliższym czasie.

Aby pobrać wejściówkę na 7. ŚFN, należy zarejestrować się przez formularz: https://7sfn.systemcoffee.pl/

Organizatorzy informują również, że po ogłoszeniu programu 7. ŚFN planują uruchomienie kolejnych rejestracji:

  • Rejestracja na wybrane aktywności – niektóre wykłady, warsztaty oraz wydarzenia specjalne wymagają wprowadzenia limitu z uwagi na ograniczone miejsce, dlatego będzie na nie prowadzona oddzielna rejestracja. UWAGA! Konieczne będzie wówczas osobne zarejestrowanie się na udział w ŚFN (wejście na teren festiwalu z wykorzystaniem wejściówki), a następnie rejestracja na udział w aktywnościach (tych, które tego wymagają). O szczegółowym terminie uruchomienia rejestracji poinformujemy niebawem.
  • Zapisy dla szkół – grupowe bezpłatne wejściówki na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na poniedziałek 11 grudnia (wejście na teren Festiwalu dla grup zorganizowanych). Tego dnia ponownie zaproponujemy program przeznaczony dla szkół – zachęcamy wówczas do odwiedzenia ŚFN przede wszystkim nauczycieli i uczniów. Rejestracja grup zorganizowanych jest konieczna, ponieważ chcemy zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Należy pamiętać, że rejestracja dla grup umożliwia wejście na teren wydarzenia i korzystanie z aktywności niewymagających rejestracji. Dla wybranych aktywności, takich jak warsztaty, wykłady i wydarzenia specjalne w zamkniętych salach, konieczna jest dodatkowa rejestracja. O szczegółowym terminie uruchomienia rejestracji poinformujemy niebawem.
Jezyk slaski regionalny2

Może Cię zainteresować:

Roman Balczarek: Dostaniemy język regionalny i co dalej? Może nawet to: "Zrezygnuj z lekcji religii, ucz się godki"!

Autor: Roman Balczarek

22/10/2023

Giszowiec katowice fotopolska

Może Cię zainteresować:

Najcięższy grzech Zdzisława Grudnia? Kto i kiedy zdecydował o wyburzeniu Giszowca oraz dlaczego to nie był "Decymber"

Autor: Tomasz Borówka

22/10/2023

Izera showcar (hatchback)

Może Cię zainteresować:

Co dalej z Izerą: jak wynik wyborów wpłynie na spółkę ElectroMobility Poland? „Potrzebujemy dostępu do danych. Dobrych projektów na pewno nie będziemy niszczyć”

Autor: Grzegorz Lisiecki

22/10/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Uniwersyteckie Miasteczko Naukowe

Na Uniwersytecie Śląskim będą uczyć jak... zrobić selfie

Katowice, Rynek

Rozkład jazdy dla Miasta Nauki w Katowicach. Na 50 tygodni

Ryszard koziolek 1

Naukowy think tank zajmie się transformacją woj. śląskiego?

Prof. Ryszard Koziolek

"Politycy gratulują, ale nie idzie za tym istotne wsparcie"

Katowice

Minister Czarnek da Katowicom szaloną kwotę na miasto nauki

Prof tomasz pietrzykowski miasto nauki katowice

"Cieszę się, że centrum nauki w Katowicach nie powstało"

Śląskie Techniczne

Ranking szkół średnich Perspektywy 2023 Katowice