Nie zaśpij, już teraz pobierz bezpłatną wejściówkę na Śląski Festiwal Nauki 2023. Wydarzenie od 9 do 11 grudnia w Katowicach

Można już pobierać bezpłatne wejściówki na Śląski Festiwal Nauki 2023, który odbędzie się od 9 do 11 grudnia (sobota-poniedziałek) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tomasz Kawka
Śląski Festiwal Nauki

W tym roku Śląski Festiwal Nauki będzie szczególny, bo łączy się z weekendem otwarcia Europejskiego Miasta Nauki 2024. ŚFN odbędzie się w dniach 9–11 grudnia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej o Śląskim Festiwalu Nauki 2023:

Udział w Festiwalu jest bezpłatny, a dostęp do większości aktywności jest nieograniczony. Aby wejść na teren Festiwalu trzeba mieć jednak wejściówkę, i to indywidualną, na swoje nazwisko.

Indywidualna wejściówka obowiązuje na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 9–11 grudnia (wejście na teren Festiwalu). Umożliwia swobodne poruszanie się w przestrzeni festiwalowej oraz uczestnictwo w aktywnościach nieobjętych dodatkową rejestracją.

Dzięki rejestracji na ŚFN i pobraniu wejściówki będzie można otrzymywać informacje praktyczne oraz o programie Festiwalu. Zarejestrowane osoby dostaną wcześniejsze powiadomienie o uruchomieniu rejestracji na wydarzenia specjalne, które z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc będą wymagały dodatkowej rejestracji.

- Zainteresowanym wyślemy także informację o możliwości pobrania biletów uprawniających do bezpłatnego przyjazdu na ŚFN komunikacją GZM - dodają organizatorzy Śląskiego Festiwalu Nauki.

UWAGA! Indywidualna bezpłatna wejściówka nie dotyczy wejścia na KATOPOLIS, czyli widowisko otwarcia obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 – wydarzenie będzie oddzielnie biletowane. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rozwój edukacji. O sprzedaży biletów poinformujemy w najbliższym czasie.

Aby pobrać wejściówkę na 7. ŚFN, należy zarejestrować się przez formularz: https://7sfn.systemcoffee.pl/

Organizatorzy informują również, że po ogłoszeniu programu 7. ŚFN planują uruchomienie kolejnych rejestracji:

  • Rejestracja na wybrane aktywności – niektóre wykłady, warsztaty oraz wydarzenia specjalne wymagają wprowadzenia limitu z uwagi na ograniczone miejsce, dlatego będzie na nie prowadzona oddzielna rejestracja. UWAGA! Konieczne będzie wówczas osobne zarejestrowanie się na udział w ŚFN (wejście na teren festiwalu z wykorzystaniem wejściówki), a następnie rejestracja na udział w aktywnościach (tych, które tego wymagają). O szczegółowym terminie uruchomienia rejestracji poinformujemy niebawem.
  • Zapisy dla szkół – grupowe bezpłatne wejściówki na wydarzenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym na poniedziałek 11 grudnia (wejście na teren Festiwalu dla grup zorganizowanych). Tego dnia ponownie zaproponujemy program przeznaczony dla szkół – zachęcamy wówczas do odwiedzenia ŚFN przede wszystkim nauczycieli i uczniów. Rejestracja grup zorganizowanych jest konieczna, ponieważ chcemy zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. Należy pamiętać, że rejestracja dla grup umożliwia wejście na teren wydarzenia i korzystanie z aktywności niewymagających rejestracji. Dla wybranych aktywności, takich jak warsztaty, wykłady i wydarzenia specjalne w zamkniętych salach, konieczna jest dodatkowa rejestracja. O szczegółowym terminie uruchomienia rejestracji poinformujemy niebawem.
Jezyk slaski regionalny2

Może Cię zainteresować:

Roman Balczarek: Dostaniemy język regionalny i co dalej? Może nawet to: "Zrezygnuj z lekcji religii, ucz się godki"!

Autor: Roman Balczarek

22/10/2023

Giszowiec katowice fotopolska

Może Cię zainteresować:

Najcięższy grzech Zdzisława Grudnia? Kto i kiedy zdecydował o wyburzeniu Giszowca oraz dlaczego to nie był "Decymber"

Autor: Tomasz Borówka

22/10/2023

Izera showcar (hatchback)

Może Cię zainteresować:

Co dalej z Izerą: jak wynik wyborów wpłynie na spółkę ElectroMobility Poland? „Potrzebujemy dostępu do danych. Dobrych projektów na pewno nie będziemy niszczyć”

Autor: Grzegorz Lisiecki

22/10/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon