Nowa definicja prestiżu: Apartamenty Nowy Świat w Gliwicach

Wiosną do życia budzi się nie tylko natura – to czas rozbudzający wyobraźnię i pobudzający do działania oraz… idealny moment na inwestycję. Zwłaszcza, że na rynku pojawiła się świeża oferta od renomowanego dewelopera z Gliwic. Nowy Świat to osiedle, które redefiniuje pojęcie prestiżu i doskonale spełnia potrzeby nowoczesnych mieszkańców.

Projekt bez nazwy

Gliwice rozkwitają

Zakup mieszkania to zwykle inwestycja na lata, więc warto podejść do niej rozważnie i nie decydować się na kompromisy. Miejsce, które stanie się domem powinno odpowiadać osobistym preferencjom i wykazywać potencjał do rozwoju. Planowanie przyszłości i życie na własnych zasadach jest zdecydowanie łatwiejsze w środowisku, które ułatwia codzienne funkcjonowanie i nie ogranicza. Takim miejscem są Gliwice. To miasto, w którym każdy znajdzie to, czego szuka. Są tu spokojne, zielone zakątki idealne do relaksu i spędzenia chwili z ulubioną książką oraz tętniące życiem ośrodki kulturalne i rozrywkowe. Miłośnicy sportu mogą każdy dzień spędzać aktywnie, dzięki rozlicznym siłowniom pod chmurką, parkom i trasom pieszym i rowerowym. Nic dziwnego, że miejscowość przyciąga osoby poszukujące własnego M. Rozkwitające Gliwice to doskonałe miejsce do uwicia gniazdka solo, z partnerem lub partnerką albo z rodziną.

Prestiżowe apartamenty w Gliwicach dla wymagających

Znany deweloper z Gliwic doskonale identyfikuje potrzeby współczesnych mieszkańców – co udowodniły już jego przeszłe inwestycje w aglomeracji śląskiej. Najnowsze osiedle jest tego kolejnym dowodem. W ramach kompleksu zaplanowano budowę dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych z funkcjonalną infrastrukturą i wszystkimi najistotniejszymi udogodnieniami. Lokatorzy docenią m.in.: garaże podziemne, obszerny parking, dobrze wyposażony plac zabaw i punkty usługowe. Inwestycja zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Jana Pawła II mieści się w centrum miasta, więc spokojnym spacerem można przejść z osiedla na rynek.

Co wyróżnia ten prestiżowy kompleks? Na terenie osiedla oprócz apartamentów mieszkalnych znajdą się również powierzchnie biurowe i punkty handlowo-usługowe oraz lokale gastronomiczne. Zgodnie z planami dewelopera na osiedlu ma powstać w sumie aż 112 lokali o różnym przeznaczeniu.

Dodatkowym atutem kompleksu będą takie udogodnienia jak plac zabaw i miejsce rekreacji na wewnętrznym dziedzińcu. Oczywiście cały teren będzie ogrodzony i oświetlony. Brzmi interesująco? Nie przegap swojej szansy i zapisz się, by poznać szczegóły: https://dom100.eu/nowyswiat/.

Nowoczesne apartamenty w doskonałej lokalizacji

Gliwice to miasto pełne perspektyw, które od lat prężnie się rozwija i ma mieszkańcom wiele do zaoferowania. Jest to miejscowość idealna do życia dla singli, seniorów, młodych par czy rodzin z dziećmi. Oczywistym walorem jest zatem lokalizacja kompleksu Nowy Świat – osiedle mieści się w sercu miasta, więc lokatorzy zyskają dostęp do większości atrakcji miejscowości.

Gliwice robią wrażenie imponującym, nowoczesnym centrum przesiadkowym, które ułatwia podróżowanie środkami komunikacji publicznej. Mieszkańcy mogą autobusami i pociągami wygodnie dostać się do najważniejszych i najpopularniejszych miejscowości w aglomeracji. Dworce są oddalone od Nowego Świata o zaledwie 2 km. Tych, którzy podróżują własnym środkiem transportu, ucieszy fakt, że w mieście przecinają się autostrady A1 i A4 oraz zjazdy Drogowej Trasy Średnicowej. Nie jesteś fanem podróżowania? Nowy Świat powstaje w centrum Gliwic, więc większość miejskich atrakcji będzie na wyciągnięcie ręki!

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon