Nowe osiedle blisko Parku Śląskiego. Będzie zielono! [film z drona, wizualizacje]

Przy ul. Daszyńskiego 20B niedaleko Parku Śląskiego i blisko lasku Alfreda w trzech czterokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano łącznie 131 mieszkań. Inwestycję realizuje deweloper Acatom.

Inwestycja Daszyńskiego Park powstaje pomiędzy osiedlem zabudowy jednorodzinnej OPT, a Laskiem Alfreda. Aby osiedle harmonijnie wkomponowało się w najbliższe otoczenie, deweloper szczególnie zadbał o projekt nasadzeń. Na terenie inwestycji zostanie posadzonych ponad 120 drzew. Od strony lasu przewidzieliśmy rząd kilkudziesięciu grabów, a pomiędzy budynkami liczne magnolie i wiśnie, które pięknie zakwitną wiosną. Wokół osiedla będą wznosiły się również klony, wiązy i surmie - mówi Artur Madaj, koordynator Acatom na terenie Śląska. Na terenie inwestycji rosnąć będzie ponad 250 krzewów liściastych i iglastych, a także traw ozdobnych i pnączy. Będzie to osiedle pełne zieleni. Znajdzie się tu również łąka kwietna oraz hotel dla owadów. – dodaje Artur Madaj. Mieszkańcy Daszyńskiego Park na wyciągniecie ręki będą mieli popularne wśród Katowiczan miejsca. Zaledwie trzy minuty pieszo dzieli bowiem inwestycję od lasku Alfreda, dziesięć minut od Parku Śląskiego i tyle samo od Lasku Bytkowskiego. Dużą atrakcją w pobliżu jest też nowo otwarte Planetarium Śląskie.

Twōj zielōny zidlōng

Daszyńskiego Park jako zielone osiedle to temat kampanii reklamowej, którą prowadzi obecnie deweloper, posługując się gwarą śląską. To nasz układ w stronę mieszkańców Katowic. Inwestujemy na Śląsku i doceniamy Ślązaków jako naszych klientów, dlatego w naszych reklamach pojawiła się ślōnskŏ gŏdka – tłumaczy Anna Słońska dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

W inwestycji Daszyńskiego Park zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 26 m² do 101 m², z ogródkami, tarasami i balkonami w zależności od kondygnacji. Dla właścicieli przeznaczono w sumie 197 miejsc postojowych, w tym 182 w parkingu podziemnym, a także komórki lokatorskie. Wjazd na teren osiedla kontrolowany będzie przez automatyczny szlaban. W projekcie przewidziano również plac zabaw. Ceny zaczynają się już od 7600 zł/m². Więcej informacji na temat inwestycji udzieli deweloper pod nr telefonu: 32 32 000 38 lub adresem e-mail: katowice@acatom.pl. Zobacz film na temat inwestycji:

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon