Nowy Salon Sony Centre na Śląsku

Entuzjaści marki Sony z pewnością odliczają dni do wielkiego otwarcia salonu Sony Centre, zaplanowanego na 31 marca 2022 roku.

Silesia City Center Sony Center Centre 2022

Marka Sony

Firma Sony wypełnia świat pozytywnymi emocjami. Od wielu lat działa na rynku: elektronicznym, gier, muzycznym czy filmowym, dostarczając zaawansowanej rozrywki dla całej rodziny. Ogromny wybór urządzeń i świetnego kontentu sprawia, iż każdy znajdzie produkt dla siebie – zgodny z zainteresowniami.

Co niezwykle ważne i warte podkreślenia - marka prowadzi również wiele projektów na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Silesia City Center Sony 2022
Sony Centre Katowice

Salon Sony Centre

Nowo otwarty salon Sony Centre o powierzchni 123 m2 oferuje to, co najlepsze, czyli nowe technologie, produkty najwyższej klasy z interesującej i szerokiej oferty Sony. Fani marki, jak i nowych technologii będą mogli przetestować: telewizory, soundbary, aparaty fotograficzne, słuchawki, głośniki, smartfony Xperia i wiele innych.

Nowy salon w katowickim centrum handlowym Silesia City Center to nowa, designerska przestrzeń, idealnie komponująca się z produktami Sony. Biel, szarość i drewno, w elegancki sposób pomagaja wyeksponować to co najważnejsze. Produkty firmy Sony.

Doradcy

Wybór i zakup sprzętu elektronicznego to bardzo często trudna decyzja. Ogrom produktów, najnowsze technologie, promocje, różne formy płatności... Klienci salonu Sony Centre będą mogli liczyć na wsparcie doświadczonych Doradców Sprzedaży. Pracownicy sklepu potrafią rozpoznać potrzebny swoich klientów, przygotowując dla nich indywidualną ofertę. Nie zapomną również o możliwości konfiguracji i produktach kompatybilnych. Udzielą wsparcia w procesie wyboru – jeszcze przed zakupem, ale także będą służyć pomocą także w przyszłości – jeśli pojawią się pytania lub potrzebna będzie dodatkowa pomoc.

Sony Centre Silesia Katowice
Nowy Salon SCC Sony

O czym jeszcze warto pamiętać? Każdy entuzjasta japońskiej marki powinien zarejestrować się w Klubie Sony i na bieżąco otrzymywać informacje o premierach czy promocjach. Nowy salon reprezentuje sieć Sony Centre, która prężnie funkcjonuje w wielu, polskich miastach. Sklep online jest dostępny pod adresem scentre.pl.

Katowicki salon będzie czekał na swoich klientów od poniedziałku do soboty, od 10:00 do 21.00. Z okazji wielkiego otwarcia, Sony Centre przygotował ofertę specjalną.

Otwarcie katowickiego salonu Sony Centre już 31 marca br. Nie można tego przegapić!

Sony Centre zaprasza!
WWW | FACEBOOK
Silesia City Center
ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon