Otwarcie nowego salonu Sony Centre na Śląsku!

Miłośnicy nowinek technologicznych mają powody do radości. Już 31 marca br. w katowickim centrum handlowym Silesia City Center zostanie otwarty nowy salon Sony Centre. Na kupujących czeka specjalna oferta!

Koncepcja wizualizacji – zastrzega się możliwość zmian
Sony Centre SILESIA 1

Sony to firma, która oferuje rozrywkę na najwyższym technologicznym poziomie. Uważnie wsłuchując się w potrzeby swoich klientów, Sony stawia sobie za cel wypełnianie świata emocjami. Działa między innymi na rynku gier, serwisów sieciowych, muzyki, filmów i elektroniki. Kreatywność i wysoka jakość to wyróżniki marki, która od lat wyznacza trendy na światowym rynku.

Już za kilkanaście dni miłośnicy marki na Śląsku będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do jej produktów.

W nowo otwartym salonie Sony Center w katowickim centrum handlowym Silesia City Center entuzjaści nowych technologii i sprzętów najwyższej jakości będą mogli zapoznać się oraz zakupić produkty z bogatej i różnorodnej oferty Sony, m.in. telewizory, aparaty fotograficzne, słuchawki, soundbary, smartfony Xperia oraz wiele innych niezawodnych urządzeń.

Zajmujący powierzchnię 123 m2 salon Sony Center pomyślany został jako designerska oprawa dla nowoczesnych urządzeń marki Sony. Szarość w połączeniu z bielą i naturalnym drewnem tworzą interesującą, nowatorską przestrzeń, w której pięknie wyeksponowane zostaną, kreatywnie i ze smakiem zaprojektowane, urządzenia japońskiego producenta.

Sieć Sony Centre to ponad 20-letnie doświadczenie na rynku elektroniki użytkowej. Profesjonalnie przygotowani Doradcy Sprzedaży pomogą nie tylko w wyborze urządzeń najbardziej odpowiadających potrzebom przyszłych użytkowników, ale podpowiedzą także o możliwościach konfiguracji i doborze produktów komplementarnych. W kameralnych wnętrzach i miłej atmosferze znacznie przyjemniej realizuje się transakcje zakupu – poprzedzone testem wybranego produktu. Fani produktów Sony mogą zarejestrować się w Klubie Sony i korzystać z przywilejów. Sklepy stacjonarne zapraszają Klientów w największych miastach Polski. Sprzedaż online realizowana jest przez sklep scentre.pl

Salon będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 21:00. Na otwarcie salonu Sony Center przygotowana została specjalna oferta!

Katowicki salon Sony Centre: otwarcie już 31 marca 2022 roku!

Sony Centre zaprasza!
Silesia City Center
ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice
WWW | FACEBOOK

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Silesia City Center Sony Center Centre 2022

Nowy Salon Sony Centre na Śląsku

Gadżety reklamowe z logo Twojej firmy – skuteczny sposób na promocję marki

Gadżety z logo Twojej firmy – sposób na promocję marki

Sypialnia

Fototapety, niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu

Jakie nowe mieszkania w katowicach ciesza sie najwiekszym zainteresowanym wsrod potencjalnych kupujacych

Mieszkania w Katowicach - które są najpopularniejsze?

Infrastruktura cieplownicza pec

Unijne inwestycje PEC-u w 2022 roku

Hokejowe Mistrzostwa Świata Tychy

W Tychach Polacy zagrają w Hokejowych Mistrzostwach Świata

Hokejowe Mistrzostwa Świata Katowice

Katowice - reprezentacja Polski kobiet zagra w Hokejowych MŚ