Pierwsze zapowiedzi FEST Festivalu w 2023 roku. Tym razem będzie to 5 dni koncertów

Organizatorzy FEST Festivalu poinformowali, że przyszłoroczna edycja wydarzenia będzie trwała pięć dni zamiast czterech. Follow the Step wyznaczył termin od 9 do 13 sierpnia 2023 roku. Za kilka dni udostępniona zostanie pierwsza wersja line-up'u.

Krzysztof Szlęzak
FEST Festival

- Wasze uśmiechy i Wasze wsparcie rok po roku są tym, co utrzymuje nas przy życiu i nie moglibyśmy być bardziej wdzięczni. Trzecia edycja FEST Festival to już historia, czas pracować nad kolejną. SEE YOU NEXT YEAR: 09-13.08.2023 - poinformowali na stronie wydarzenia organizatorzy.

Decyzja o przedłużeniu festiwalu spotkała się z aprobatą przyszłorocznych festiwalowiczów, który pod postem o przedłużeniu "FEST-a" prosili wyłącznie o poprawę nagłośnienia na Arena Stage. Jak dodali organizatorzy w najbliższych dniach pojawią się informacje nt. artystów, którzy wystąpią w przyszłorocznej edycji.

Jeszcze 9 dni utrudnień

Podobnie jak podczas poprzednich edycji festiwalu mieszkańcy osiedla Tysiąclecia skarżyli się na wydzieloną dla festiwalu i pozamykaną część parku. A utrudnienia potrwają jeszcze 10 dni – do 24 sierpnia. Przypomnijmy, że we wtorek, 16 sierpnia rozpoczyna się ostatnia część utrudnień związanych z organizacją festiwalu. W tej części organizator zajmie się uprzątnięciem terenu po wydarzeniu i przywróceniu parku do stanu poprzedniego. Teren zostanie otwarty 25 sierpnia.

Park Śląski nie był całkowicie zamknięty od 28 lipca. Z użytkowania wyłączone zostały tylko obszary, gdzie nasza firma musiała postawić niezbędną infrastrukturę, jak bary, toalety, czy też atrakcje sponsorów. Po festiwalu jesteśmy zobowiązani do oddania parku w stanie, w jakim był przed rozpoczęciem wydarzenia. Nie jesteśmy w stanie do 15 sierpnia zdemontować scen i uprzątnąć całego terenu – wyjaśniał Dariusz Staniak, media i marketing menadżer w firmie Follow The Step.

FEST utrudnienia Park Śląski


Subskrybuj ślązag.pl

google news icon