Piknik Rodzinny z okazji 20-lecia wejścia Polski do UE. Na Stadionie Śląskim bawiło się ponad 10 tysięcy osób

Ponad 10 tysięcy osób bawiło się na Stadionie Śląskim. Piknik Rodzinny zorganizowano z okazji 20-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Za nami Piknik Rodzinny z okazji 20-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. W czwartek 30 maja 2024 r. przez Stadion Śląski w Chorzowie przewinęło się ponad 10 tys. osób. Udział w wydarzeniu oraz wszystkich atrakcjach był całkowicie darmowy. Piknik odbył się pod patronatem marszałka województwa śląskiego Wojciecha Saługi.

Moc atrakcji na Stadionie Śląskim

Na dzieci czekały dmuchańce, malowanie twarzy, pokazy wielkich baniek mydlanych i wielkoformatowe gry. Wśród atrakcji znalazły się również warsztaty kreatywne z tworzenia flowerboxów, łapaczy snów i plecenie wianków. Chętni mogli wziąć udział w zajęciach z elementami tabaty, zumby i fitnessu, które poprowadził trener personalny Marcin Rybak. Sporą popularnością cieszyły się także pozostałe atrakcje sportowe, m.in. zajęcia z jogi i streachingu oraz badminton i boule.

O godzinie 15:00 wystartowały koncerty z udziałem gwiazd polskiej estrady. Moc muzycznych wrażeń zapewnili: Sara James, Cleo, O.S.T.R., De Mono i Budka Suflera. Ci, którzy zgłodnieli podczas zabawy, mogli zajrzeć do czynnej przez cały dzień strefy gastro z foodtruckami.

Moc atrakcji na Stadionie Slaskim z okazji 20-lecia Polski w UE

Może Cię zainteresować:

Moc atrakcji na Stadionie Śląskim z okazji 20-lecia Polski w UE

Autor: Artykuł sponsorowany

24/05/2024

Sosnowiec fun festival

Może Cię zainteresować:

Zawiałow, Kult, Ira i Bajm na jednej scenie. Sosnowiec Fun Festival 2024 coraz bliżej. Jest już program imprezy

Autor: Urszula Gołkowska

29/05/2024

Ggpr pasjonaci ratownictwa 2

Może Cię zainteresować:

Chcesz pomagać innym? Dołącz do Górnośląskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Trwa nabór kandydatów

Autor: Redakcja

31/05/2024

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon