Po długim oczekiwaniu Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim. Na scenie towarzyszyć mu będą inne gwiazdy polskiej muzyki

Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim. To jeden z trzech dużych stadionowych koncertów, które artysta zaplanował w czerwcu. Na scenie towarzyszyć mu będą inne gwiazdy polskiej muzyki.

Bartłomiej Kuczkowski - Facebook/ Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło

Na trasę stadionową Dawid Podsiadło zaprosił Artura Rojka, Darię Zawiałow, Króla, Krzysztofa Zalewskiego, Korteza, Sanah, Ralpha Kaminskiego, Taco Hemingwaya i Vito Bambino. Nie wiadomo, którzy goście pojawią się na którym koncercie – ma to bowiem być niespodzianka.

Kto, gdzie będzie, kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe – pisał w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło.

Zagadka została już częściowo rozwiązana – 4 czerwca Podsiało dał koncert w Gdańsku, a na scenie towarzyszyli mu Sanah, Krzysztof Zalewski i Taco Hemingway. Dodajmy, że koncert w Gdańsku został wyprzedany do ostatniego miejsca – występ Dawida Podsiadły oglądało na żywo 45 tysięcy widzów! Na gdańskim stadionie artysta, oprócz swoich największych przebojów, zaśpiewał także nowe piosenki.

Kolejny stadionowy występ zaplanowany jest na sobotę, 18 czerwca – we Wrocławiu. Natomiast tydzień później, 25 czerwca, odbędzie się koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przypomnieć warto, że koncert – z powodu pandemii – był przekładany. Sprzedaż biletów rozpoczęła się już w grudniu 2019 r., a odpowiedzi na pytania dotyczące biletów można znaleźć tutaj: https://www.ebilet.pl/faq/. Dodajmy, że partnerem koncertu jest Stadion Śląski, organizatorem – agencja Muzk, a producentem – agencja East Eventz.

Wrocław, Chorzów... idziemy do Was – zapowiada w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon