Potrzebujesz auta? Opel Grandland dostępny od ręki w salonach MW Auto

Nowy Opel Grandland to SUV jakiego jeszcze nie było. Śmiała i przejrzysta stylistyka marki Opel w połączeniu ze sportowymi detalami tworzy unikalną formę, która wyróżnia nowego Grandlanda na tle innych przedstawicieli tego segmentu. Nowy Grandland nie jest typowym SUV‑em, w każdym tego słowa znaczeniu. Każdy detal został zaprojektowany i opracowany w najdrobniejszym szczególe. Znajdziesz w nim kontynuację sprawdzonych rozwiązań Opla oraz nowe, innowacyjne funkcjonalności. Nie musisz szukać, zapisywać się, ryzykować zmianę ceny – model jest dostępny od ręki w salonach MW Auto.

MW Auto - Opel Grandland

SPRAWDZONE TECHNOLOGIE

Rozwiązania, zastosowane w innych modelach, a które wpisują się w nową ujednoliconą stylistykę wnętrza to między innymi cyfrowa deska rozdzielcza Pure Panel. Dostarcza ona kierowcy samych niezbędnych informacji w uproszczonej formie, eliminując wszelkie niepotrzebne elementy rozpraszające uwagę.

Reflektory pikselowe IntelliLux LED® to udoskonalony system oświetlenia stworzony przez Opla, znacząco poprawiający widoczność nocą, bez oślepiania kierowców jadących z naprzeciwka. Reflektory złożone z 84 diodowych segmentów każdy, adaptują się do sytuacji na drodze włączając i wyłączając odpowiednie strefy oświetlenia.

Na całej bryle nadwozia dostrzegalne są odważne linie stylistyczne i progresywne akcenty. Wytyczający kierunek, charakterystyczny przedni panel Vizor, pod jedną osłoną zgrabnie integruje nowe technologie, czujniki i rozwiązania funkcjonalne. Opcja indywidualizacji pozwala na wybór przyciągającego wzrok dwukolorowego nadwozia.

Takie właśnie dwukolorowe nadwozie posiada Grandland dostępny od ręki w salonie w Sosnowcu:

Opel Grandland MW Auto

Opel Grandland wersja GS Line 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S w cenie 133 000 zł lub z ratą kredytu 1 358 zł miesięcznie (szczegółowa oferta i warunki finansowania dostępne na stronie www MW Auto)

UNIKALNE ROZWIĄZANIA

W nowym Oplu Grandland zastosowano najnowocześniejsze systemy zwiększające bezpieczeństwo. Mowa tu o układach automatycznego hamowania awaryjnego, systemie automatycznego wspomagania parkowania oraz układzie zwiększającym widoczność podczas jazdy nocą Night Vision.

Night Vision to najnowsze rozwiązanie dostępne w Grandlandzie, które wykorzystuje zaawansowaną kamerę przednią na podczerwień, aby ostrzegać kierowcę o pieszych i zwierzętach znajdujących się w odległości do 100 m przed pojazdem. System wykrywa różnicę temperatur pomiędzy potencjalną przeszkodą, a jej otoczeniem oraz rozpoznaje kierunek, w którym obiekt się porusza. Obraz z kamery prezentowany jest na wyświetlaczu wskaźników kierowcy. W przypadku, gdy przeszkoda pojawi się w bardzo bliskiej odległości od pojazdu, zareaguje system automatycznego hamowania awaryjnego.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Nowy Opel Grandland to także komfort jazdy. Ergonomiczne fotele, dopasowujące się do sylwetki z opcją podgrzewania i wentylacji, automatycznie otwierające się drzwi bagażnika, a także najnowocześniejsze systemy multimedialne i nawigacji. Kierownica, przednia szyba oraz lusterka to pozostałe elementy, dla których można wybrać opcję podgrzewania, co znacznie zwiększa komfort jazdy, przede wszystkim zimą.

Opel Grandland MW Auto

Opel Grandland Business Edition 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S dostępny od ręki w salonie w Tychach, w cenie 122 500 zł lub z ratą kredytu 1 285 zł miesięcznie (szczegółowa oferta i warunki finansowania dostępne na stronie www MW Auto)

Nowy Opel Grandland jest dostępny w wersji z silnikiem benzynowym, diesel oraz Plug-in Hybrid. Poznaj jego zalety i obejrzyj film:

Więcej na temat nowego Grandlanda na stronie dealera Opla MW Auto: www.mwauto.com.pl

MW Auto powstało z połączenia dwóch lokalnych dilerów: Opla Muchy i Opla Wawrosz - to nowa jakość usług u dealera, którego znasz od lat.

Salony MW Auto:

Sosnowiec, Tychy, Mikołów, Gliwice, Oświęcim, Bielsko Biała
Tel. 321 003 003
FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon