Prezent na wagę złota – co podarować na wyjątkowe okazje?

Wydarzenia, takie jak ślub, chrzest, komunia, rocznica czy urodziny stanowią doskonałe okazje do sprawienia bliskim osobom przyjemności i pokazania, jak bardzo są dla nas ważne. Nie ma bowiem nic piękniejszego niż obserwowanie uśmiechu wstępującego na twarz obdarowanej osoby na widok podarunku. Nic zatem dziwnego, że każdy z nas chciałby uczynić swój prezent jak najbardziej wyjątkowym, przez co niejednokrotnie spędzamy długie godziny w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jaki prezent wybrać. Naszą propozycją, która doskonale sprawdzi się w roli unikatowego upominku, jest złoto inwestycyjne na prezent!

prezent-na-wage-zlota-co-podarowac-na-wyjatkowe-okazje

Złoto inwestycyjne – unikatowy prezent na każdą okazję

Ponadczasowość, oryginalność, uniwersalność – to jedynie kilka z przymiotów, które można przypisać złotym monetom i sztabkom. Wybierając złoto na prezent bez wątpienia wyróżnisz się z tłumu i sprawisz, że Twój prezent na tle bardziej utartych rozwiązań, takich jak koperta z pieniędzmi, będzie lśnił najjaśniejszym blaskiem. W pewnym sensie złoto inwestycyjne jest niekonwencjonalnym sposobem na połączenie wartości pieniężnej z oryginalnością, a elegancko zapakowane produkty ze złota stanowią unikatowe rozwiązanie nie tylko na prezent na każdą okazję, ale również dla każdego. Niezależnie od tego, kogo planujemy obdarować – nowożeńców, nowonarodzone dziecko, babcię, syna, współmałżonka, a nawet partnera biznesowego – złoto sprawdzi się w tej roli idealnie. Jednocześnie, dzięki temu, że kruszec ten zachowuje swoją wartość w czasie, złota moneta lub sztabka po latach wciąż będzie stanowiła wyjątkową pamiątkę przypominającym o ważnym dla danej osoby wydarzeniu.

Złoto inwestycyjne na prezent – w zależności od okazji – ma również wymiar symboliczny. Przykładowo, podarowana w dniu ślubu sztabka złota będzie równoznaczna z życzeniem nowożeńcom, aby ich miłość była tak trwała jak złoto, które odnalezione nawet po upływie 1000 lat będzie lśniło tak samo pięknie, jak w dniu zakopania. W kontekście uroczystości, takich jak chrzest, komunia czy bierzmowanie warto podkreślić, że złoto od zarania dziejów ma istotny udział w sztuce sakralnej i towarzyszy różnego rodzaju obrzędom religijnym. Zatem złoto doskonale eksponuje nie tylko materialny, ale również duchowy wymiar prezentu. Jednocześnie złota sztabka lub moneta może być rozpatrywana przez pryzmat inwestycji w przyszłość dziecka.

Gdzie kupić złoto inwestycyjne? Zakupy online i stacjonarnie

Obecnie złoto inwestycyjne można kupić bez wychodzenia z domu – z dostawą do domu, wybranego punktu odbioru (Paczkomat, Żabka i inne) lub jednego z oddziałów stacjonarnych. Takie rozwiązanie proponuje Tavex – jeden z wiodących dealerów złota inwestycyjnego w Polsce, który prowadzi zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i online. W swojej ofercie firma posiada również inne metale szlachetne, takie jak srebro, platyna czy pallad oraz ponad 60 walut z całego świata – nawet tych najbardziej egzotycznych.

Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt wybrać, koniecznie odwiedź jeden z dwóch oddziałów Tavex, zlokalizowanych przy ul. 3 Maja 18 i w galerii handlowej Silesia City. Punkt przy ul. 3 Maja 18 jest czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 18:00. Z kolei odział w galerii Silesia otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00. Niezależnie od tego, który z punktów zdecydujesz się odwiedzić, zarówno ceny metali szlachetnych, jak i kursy wymiany walut będą dokładnie takie same, jak na stronie internetowej firmy.

Jak zapakować złoto na prezent?

Wyjątkowy prezent wymaga równie wyjątkowego opakowania, które podkreśli wagę wydarzenia, z okazji którego jest wręczany i dodatkowo wyeksponuje piękno złotego kruszcu. Firma Tavex w swojej ofercie posiada różnego rodzaju eleganckie pudełka w zróżnicowanej kolorystyce dostosowane do wymiarów monet i sztabek, jak również gotowe propozycje produktów i opakowań dostępne w ramach pakietów prezentowych. Dlatego, jeśli ważna dla Ciebie okazja zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się jaki prezent wybrać, a zależy Ci na tym, aby podarunek był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju nie zwlekaj i odwiedź stronę www.tavex.pl.

Złoto inwestycyjne – oryginalny prezent na każdą kieszeń


Ile kosztuje sztabka złota na prezent, a ile trzeba zapłacić za monetę? Dla wielu może być zaskoczeniem, że złoto inwestycyjne stało się dobrem, na którego zakup może pozwolić sobie każdy – ceny złotych produktów inwestycyjnych przy aktualnym kursie złota zaczynają się już od około 300 – 350 złotych. W tych widełkach cenowych dostępna jest m.in. 1-gramowa sztabka Tavex sygnowana firmowym logo, czyli koroną.

Szeroka rozpiętość wagowa monet i sztabek dostępnych na rynku, jak również wielorakość różnorodnych motywów umożliwiają dopasowanie produktu do okazji. W przypadku uroczystości o charakterze sakralnym doskonale sprawdzi się złota sztabka z motywem krzyża romańskiego o wadze 5 gramów prosto z renomowanej szwajcarskiej mennicy. Dla nowożeńców ciekawym pomysłem może z kolei okazać się 2,5 gramowa złota sztabka PAMP z motywem bogini losu – Fortuny. Więcej propozycji złotych produktów inwestycyjnych na prezent dostępnych jest na stronie internetowej www.tavex.pl w zakładce „Monety i sztabki na prezent”.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon