Rekordowa liczba zawodników zawalczy na Mistrzostwach MMA w Gliwicach

Podczas piątego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA, przygotowanego przez Stowarzyszenie MMA Polska, wystartuje ponad 400 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Gliwice MMA Polska

Zakończyły się zapisy na 5. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 407 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 100 klubów sportowych z całego kraju. Jest to najlepszych wynik frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Podczas najbliższych zawodów, po raz trzeci w historii, w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. Zawodnicy będą konkurować również tradycyjnie w kategoriach juniorskich (18-21 lat) i seniorskich, powyżej 21. roku życia.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 8 października. Turniej zostanie zorganizowany w małej hali Areny Gliwice. Wydarzenie przygotowane jest przy współpracy z miastem Gliwice i Areną Gliwice.
5. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Październikowe Mistrzostwa MMA będą piatym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.
5. Mistrzostwa MMA są ostatnim turniejem zaplanowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska na ten rok.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon