Robert Lewandowski jest wielkim fanem zespołu Dżem. Jerzy Styczyński: To zapraszamy na koncert

Robert Lewandowski w głośnym wywiadzie udzielonym duetowi Wojewódzki&Kędzierski przyznał, że jest wielkim fanem Dżemu i marzy o tym, żeby wreszcie pójść na koncert i posłuchać zespołu na żywo. Co na to członkowie kapeli? Już odpowiedzieli kapitanowi polskiej kadry.

Lewa i styczyński

Nasi kopacze wczoraj dostali srogą lekcję futbolu od Belgów, którzy niczym Iga Świątek na Roland Garros, rozjechali podopiecznych Michniewicza aż 6:1. Jedyną bramkę dla Polaków strzelił Robert Lewandowski, który wyprowadził naszą reprezentację na prowadzenie. Jednak ten sen o Victorii szybko się skończył i jedna z najwyższych porażek w całej historii polskiej piłki kopanej stała się faktem.

Na pocieszenie mamy dla Robert Lewandowskiego dobrą informację. Teraz będzie mógł spokojnie wybrać się na koncert zespołu Dżem. Kilka dni temu piłkarz w głośnym wywiadzie na łamach Onetu przyznał, że jest wielkim fanem Beno Otręby i spółki.

- Zawsze mówię, że słucham muzyki R&B, hip-hop, ale jeśli chodzi o polskich artystów, to uwielbiam Dżem. Chciałbym pójść na koncert Dżemu. To moje marzenie, by posłuchać tego zespołu na żywo - przyznał Lewandowski czym pewnie zszokował niektórych kibiców. I nie tylko ich.

- Jestem zaskoczony tymi słowami, ale jedocześnie bardzo mi miło. Oczywiście zapraszam pana Roberta na nasz koncert - powiedział nam Jerzy Styczyński, gitarzysta zespołu Dżem. Zapytany o to, jaki kawałek zagrałby kapitanowi naszej kadry w pierwszej kolejności, odparł że jak „Lewy" lubi Dżem to znaczy, że kolejność na setliście nie ma w tym momencie znaczenia.

Oficjalny profil zespołu umieścił już na Facebooku post, w którym zaprasza Lewandowskiego na jeden z koncertów.


Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

MOSiR Piekary

Ferie zimowe w Piekarach Śląskich - propozycje dla dzieci

AAA581 EA D0 CE 488 F 93 CA BAAFB6 CD2370

Ale wtopa! Urząd zaprasza o 11:00 na oficjalne...

Dzień baniek mydlanych i święto kolorów

Rodzinne imprezy przy Kopcu Wyzwolenia w najbliższy weekend

Śladami Ryśka Riedla w Tychach

5. urodziny GZM - trolejbusem z bluesem śladami Ryśka Riedla

Półkolonie Piekary

Półkolonie w Piekarach - nie tylko sportowe turnusy

Medale dla Mażoretek Azaria

Kilkanaście medali na Mistrzostwach Polski dla Mażoretek

Zawody biegowe ruda

Pierwszy "Bieg Wiewiórki" za nami