Skarpa Bytom wspiera WOŚP: zostań routesetterem lub spędź rok w największym centrum wspinaczkowym w Polsce

Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zwycięzca licytacji w serwisie Allegro będzie mógł ułożyć własną drogę lub nakręcić bouldera. Do wygrania jest także unikalny roczny voucher na całą ofertę sportową obiektu.

Skarpa Bytom wspiera WOŚP: zostań routesetterem lub spędź rok w największym centrum wspinaczkowym w Polsce

Środki z licytacji w całości trafią na konto 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka przeznaczona jest na leczenie chorych na sepsę.

Zostań routesetterem na jeden dzień

Na jednej z dwóch aukcji SKARPY BYTOM licytujący mogą wygrać dzień z routesetterami, czyli pracownikami ściany wspinaczkowej, którzy projektują drogi wspinaczkowe i bouldery.

Drogi to ciąg nakręconych chwytów na ściance wspinaczkowej, które tworzą wyzwania o różnych trudnościach. Bouldery układane są w tzw. boulderowniach, czyli strefach z niskimi ściankami, które nie wymagają dodatkowej asekuracji, a zabezpieczenie stanowią materace. Aukcja skierowana jest zarówno do środowiska wspinaczkowego, jak również amatorów, których ciekawi ten proces od kulis – mówi Dobromir Bujak, prezes Klubu Sportowego SKARPA BYTOM i dodaje: – Zwycięzca będzie mógł stworzyć własnego balda z chwytów światowych marek i wycenić trudność. Wszystko pod okiem naszej załogi.

Rok w Skarpie Bytom

Na drugą aukcję Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych SKARPA BYTOM przeznaczyło specjalny roczny voucher, który daje możliwość korzystania z całej oferty sportowej obiektu, bez ograniczeń i limitu wejść.

To unikalny voucher, którego nie ma w stałej ofercie. Daje możliwość korzystania z wewnętrznych i zewnętrznych ścian wspinaczkowych, siłowni wewnętrznej i sali OCR, siłowni plenerowej, strefy parkour, strefy street workoutu i toru do biegów terenowych – mówi Dobromir Bujak.

Osoba, który wygra licytację będzie mogła także brać udział w zajęciach grupowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów: slackline, kalistenika, OCR i TRX. Voucher będzie ważny od dnia zakończenia licytacji przez 365 dni.

Wspieram Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od pierwszej edycji. Cieszę się, że teraz możemy dołączyć do zbiórki w szczytnym celu jako Skarpa Bytom – podkreśla Dobromir Bujak.

Zbiórki dostępne są TUTAJ:
ZOSTAŃ ROUTESETTEREM W SKARPIE BYTOM
ROK W SKARPIE BYTOM

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Capsule wardrobe, czyli jak wyznaczać trendy i zaoszczędzić pieniądze

Capsule wardrobe, czyli jak wyznaczać trendy

KŚ przywracają połączenia kolejowe do Bogumina

KŚ przywracają połączenia kolejowe do Bogumina

Jakie zasłony do salonu wybrać w tym sezonie - proste wskazówki.

Jakie zasłony do salonu wybrać w tym sezonie

Kiedy założyć instalację fotowoltaiczną?

Kiedy założyć instalację fotowoltaiczną?

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich Treść Dodatkowe ustawienia Ustawienia specjalne SEO Tytuł Maksymalna liczba znaków: 80  Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich Tytuł SEO Już 24 lutego startuje II edy

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę?

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę?

Liderzy Zmian – 15 lat z Funduszami Europejskimi

Liderzy Zmian – 15 lat z Funduszami Europejskimi