Śląskie drużyny przygotowują się do rundy wiosennej!

Górnik Zabrze i Piast Gliwice mocno rozczarowały swoich kibiców w rundzie jesiennej na boiskach Ekstraklasy. Zakłady bukmacherskie spodziewały się miejscami mniej więcej w górnej połowie tabeli w wykonaniu tych drużyn, a ostatecznie aktualnie muszą one spoglądać w kierunku walki o utrzymanie. Czy w rundzie wiosennej zaprezentują się lepiej?

Slaskie druzyny pzbuk zaklady bukmacherskie

Górnik Zabrze

Górnik Zabrze był jednym z najbardziej nieobliczalnych zespołów w rundzie jesiennej. Podopieczni Bartosza Gaula potrafili wygrać przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa, aby później wrócić punkty z niżej notowanymi przeciwnikami. Typowanie zakładów bukmacherskich z udziałem tego zespołu było jednym z najtrudniejszych w pierwszej części sezonu.

Górnik aktualnie znajduje się w lepszym położeniu niż zawodnicy Piasta Gliwice, jednak mimo Wszystko ich sytuacja nie jest godna pozazdroszczenia. Zabrzanie mają tylko kilka oczek przewagi nad strefą spadkową i 2 lub 3 kolejne straty punktów mogą zaowocować gorącą sytuacją w tabeli.

Piast Gliwice

Piłkarze z Gliwic są jeszcze trudniejszej sytuacji niż ekipa z Zabrza. Słaba runda jesienna w wykonaniu tego zespołu zakończyła się zmianą trenera, ponieważ projekt Waldemara Fornalika dobiegł końca. Jego zastępcą został, były szkoleniowiec tymczasowy Legii Warszawa, czyli Aco Vuković.

Jeszcze przed zakończeniem rozgrywek Piast Gliwice wygrał kluczowe spotkanie wyjazdowe z Lechią Gdańsk. Na chwilę udało im się wydostać ze strefy spadkowej, jednak po tym, jak Gdańszczanie nadrobili zaległe starcie z Górnikiem Zabrze, to jednak Piast Gliwice spędził zimę w gronie drużyn, które mogą spaść z Ekstraklasy, jak wskazują Zakłady Bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę!

W ofercie polskich zakładów bukmacherskich na Ekstraklasę nie brakuje ciekawych smaczków. Po pierwsze są już dostępne typy na mecze otwarcia rundy wiosennej, a dodatkowo można obstawiać także propozycje długoterminowe. Analizując kandydatów do spadku na ten moment w opinii zakładów sportowych największe szanse ma Korona Kielce i Miedź Legnica. Mowa tutaj o 2 drużynach beniaminków, które bardzo słabo zaprezentowały się w rundzie jesiennej. Piast Gliwice i Górnik Zabrze raczej nie są faworytami do spadku, biorąc pod uwagę kursy przygotowane przez zakłady bukmacherskie, jednak sytuacja może się zmienić po kilku wpadkach w rundzie wiosennej.

O zakończonym mundialu pisaliśmy tutaj.

Jeśli chodzi o typy związane z mistrzostwem Polski, to zdecydowanym faworytem do osiągnięcia tego celu jest Raków Częstochowa. Piłkarze Marka Papszuna już w poprzednim sezonie byli blisko tytułu, ale teraz nie mają sobie równych. Krzyżowcy grają najrówniejszy futbol w Ekstraklasie, a do tego są znakomicie zorganizowani. Lech Poznań czy Legia Warszawa z pewnością będą chciały gonić aktualnego lidera, jednak przewaga punktowa może być zbyt duża.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon