ŚLĄZAG porzuca nieśmiałość i chce się z Miłym Państwem zbliżyć jeszcze bardziej. No, zapiszcie się do newslettera!

Nadejszła wiekopomna chwila! ŚLĄZAG porzuca nieśmiałość i chce się z Szanownym Państwem zbliżyć jeszcze bardziej. Newsletter ŚLĄZAGA, już teraz. Zapisanie się jest niezwykle proste i szybkie, a korzyści - nieocenione. Sprawdźcie, jak mieć regularnie w swojej skrzynce mailowej coś ciekawego o Śląsku i Zagłębiu.

Slazag marcin zasada katarzyna pachelska

Chętnie pisalibyśmy do Was listy, jak i Wy do nas piszecie. Najlepiej takie na papeterii pachnącej roladą i zawiesistą zołzą. Miło nam, że doceniacie naszą pracę, podzielacie nasze wartości w niełatwej orce dziennikarstwa regionalnego. Wszystkim nam zależy na tym samym: make Śląsk great again. Make Bytom great again. I Zabrze. I Katowice, jeszcze bardziej. I Sosnowiec, bo ten "zag" w ŚLĄZAGU to Zagłębie, gdyby ktoś jeszcze, po 1,5 roku tej przygody się zastanawiał.

A więc... Jeśli chcesz być na bieżąco z ciekawymi tematami, których w Ślązagu nie brakuje, to mamy dla Ciebie nowinkę - nasz newsletter. Co tydzień będziesz dostawać na swoją skrzynkę mailową list od nas z linkami do wybranych przez redakcję najciekawszych tekstów oraz filmów z poprzednich dni. Za darmo. Regularnie. Solidnie. Dopóki nie uznasz, że bardziej interesują Cię jednak zdjęcia kotków.

Newsletter ŚLĄZAGA sprawi, że nie ominą Cię ważne wiadomości dotyczące Śląska (i Zagłębia). Że przeczytasz najlepsze historie najlepszych autorów, jakich tu mamy na naszym łez padole. Wszystko podajemy na tacy. Czytaj, oglądaj, napisz nam, co Cię zainteresowało, jak trzeba - pisz, co można by zrobić lepiej.

A teraz tak zwane "szczegóły techniczne"

Jak zapisać się na newsletter ŚLĄZAGA?

KROK NR 1. Wchodzimy na stronę www.slazag/newsletter

KROK 2. W białym polu wpisujemy swój adres mailowy i klikamy w ikonę "Zapisz mnie".

Pojawi się taka plansza:

KROK 3. W swojej skrzynce mailowej klikamy w link potwierdzający (wiadomość od nadawcy Ślązag ma tytuł "Potwierdź swój adres em-mail" wysłany na podanego przez Ciebie emaila.

Pojawi się taka plansza:

KROK 4. Cierpliwie czekamy na pierwszy newsletter Ślązaga (teraz zbieramy zapisy)

Zapisując się do newslettera wyrażamy zgodę na przesyłanie przez Media Operator Sp. z o.o. informacji o aktualnych publikacjach na stronie slazag.pl oraz aktualnych promocji i ofert dostępnych na stronie www.slazag.pl na wskazany w formularzu adres mailowy. Administratorem danych osobowych jest Media Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

SLAZAG w patronite

Co wybierasz: inflację prezesa Glapińskiego czy ŚLĄZAGA?

Pożar Tychy

Mama Marcina zginęła w płonącym mieszkaniu. Apel o pomoc

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Nelson-Club-pomaga

Nelson Club pomaga Ukraińcom w potrzebie

Sklep społeczny Tychy

W Tychach powstanie pierwszy sklep społeczny

Nasadzenia Tychy

Mieszkańcy mogą posadzić drzewo dla swojego dziecka

Śląskie dla Ukrainy

Rusza baza noclegowa dla Ukraińców