Stylówka o wartości mieszkania. Mieszkaniec Katowic miał na sobie ciuchy za ponad 330 tysięcy złotych [WIDEO]

Katowice polską stolicą ekskluzywnych outfitów i luksusu. Tylko tu można znaleźć człowieka, który nosi na sobie ciuchy warte tyle, co wkład własny na ładne mieszkanie. YouTuber CzuuX nagrał właśnie w Katowicach najnowszy film z cyklu „How much is your outfit?". I to właśnie w tym mieście znalazł się śmiałek z najdroższą stylówką w historii całej serii.

Stylowka w katowicach

Piotr Czupryn, czyli youtuber znany jako CzuuX, kilka dni temu opublikował na swoim kanale najnowszy film z cyklu „How much is your outfit?". Tym razem internetowy twórca odwiedził Katowice i sprawdzał jak ubierają się mieszkańcy Śląska, a konkretnie ile warte są wszystkie ciuchy, które mają aktualnie na sobie.

Katowice stolicą luksusu

Kryzys, inflacja, wojna, drogi węgiel? Takie problemy nie dotyczą młodych mieszkańców Katowic i okolic, którzy na filmie CzuuXa ochoczo chwalą się się drogimi ubraniami, zegarkami, butami i biżuterią. Co drugi występujący w klipie nastolatek ma na sobie outfit o wartości co najmniej 10 tysięcy złotych. Bank rozbił jednak pewien młody człowiek, który pochwalił się stylówką za... ponad 330 tysięcy złotych. To absolutny rekord w serii CzuuXa, bo do tej pory autorem najdroższej stylówki był pewien chłopak ze stolicy, który swój outfit wycenił na 60 kawałków.

Wracając jednak do rekordzisty z Katowic. Chłop miał na sobie buty za 3 tysiące złotych, torbę za 10 tysięcy i złoty zegarek o wartości 320 (!) tysięcy złotych.

Nic dziwnego, że krezus ze Śląska nie chciał na nagraniu pokazać swojej twarzy.

Druga strona medalu, czyli Katowice z drugiej ręki

Czupryn podczas nagrywek nowego filmu zaczepił pod Galerią Katowicką kilka osób, które wcale nie epatowały drogimi ubraniami. Pojawiła się pani, która przyznała, że ubiera się tylko w lumpeksach i secondhandach, a swoją stylówkę wyceniła na nieco ponad 2 stówki. I takich osób znalazło się kilkanaście.

Jak cię widzą, tak cię piszą? Podobno. Okazuje się jednak, że dobra stylówka nie musi być warta miliony monet. Buty Mcqueeny za 3 tysiące może w niektórych kręgach dodają plus 100 do zajefajności, ale ostatecznie fejm to nie wszystko, pra?

Filmik z rekordowo drogim outfitem chłopaka z Katowic ma w serwisie YouTube już ponad 17 tysięcy odsłon.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon