Summer Arena Festival już w lipcu!

Vito Bambino, Natalia Przybysz, Brodka, Sorry Boys, Organek, Fisz Emade Tworzywo i inni. Najgorętszym wydarzeniem gliwickiego lata będą bez wątpienia dwa festiwalowe dni Summer Areny.

summer-arena-festival-juz-w-lipcu

Summer Arena Festival

Do wakacyjnego kalendarza koniecznie dodajcie datę 12 i 13 lipca, czyli kolejną edycję Summer Arena Festivalu - letnia scena w PreZero Arenie Gliwice ponownie rozbrzmi najlepszą muzyką na żywo.

Podczas dwóch dni koncertowych scenę przejmą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej . Piątkową zabawę rozpoczną IKSY – niebanalny śląski zespół grający muzykę na styku folku i alternatywy, po nich usłyszymy rock w wykonaniu Sorry Boys a następnie nie dającą się sklasyfikować Monikę Brodkę. Dzień ten zwieńczy występ zeszłorocznego laureata Fryderyków - Vito Bambino.

W sobotę natomiast powita nas rockman Piotr Zioła, hip-hopowy Fisz Emade Tworzywo, a wszystko zakończą wszechstronnie uzdolniona Natalia Przybysz oraz Organek z kultowym projektem MTV Unplugged.

- Doskonale wiemy, że jeden dzień festiwalu to za mało! Z tego powodu przygotowaliśmy 2-dniowe karnety, abyście mogli jeszcze dłużej cieszyć się najlepszymi brzmieniami podczas Summer Arena Festival 2024 – mówi Anna Marek z arenowego marketingu.

Koncerty będą odbywać się w Małej Arenie w PreZero Arena Gliwice. Choć impreza dopiero w lipcu, warto już teraz zaopatrzyć się w bilety. Można je zakupić na eventim.pl.

Lipiec pełen atrakcji

Tradycyjnie już, oprócz festiwalu, PreZero Arena Gliwice będzie zapraszać mieszkańców do bezpłatnej, cotygodniowej rodzinnej zabawy. Ten letni cykl atrakcji zainicjuje Summer Arena Fiesta – z tańcem i muzyką na żywo, z dobrym jedzeniem, animacjami, konkursami, nagrodami – słowem: z prawdziwą letnią fiestą. Nie zabraknie także okazji do aktywności sportowej - Summer Arena Festiwal Sportu da gliwiczanom okazję do gry w koszykówkę 3x3 i siatkówkę plażową. Zorganizowane zostaną także cieszące się zawsze dużą popularnością biegi dla dzieci i dorosłych. Okazją do rywalizacji dzieci i rodziców będą także Rodzinne Igrzyska. A skoro o rodzinie mowa – warto odnotować, że na Akademickiej 50 odbędzie się Summer Arena Festiwal Rodzinny! Jego program będzie obfitował w gry i zabawy dla dużych i małych, animacje oraz warsztaty ekologiczne. Szczegóły poznamy już wkrótce.

Patronem medialnym jest Rmf Maxx

Bilety dostępne TUTAJ!

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon