Sylwester z Polsatem w Parku Śląskim. Wiemy kto wystąpi [LISTA WYKONAWCÓW]

Tym razem nie na Stadionie Śląskim, a tuż obok na Polach Marsowych obędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat. W Parku Śląskim wystąpi blisko dwadzieścia gwiazd i najlepszych zespołów muzycznych. Już wcześniej pojawiła się informacja o Dodzie, która ma się pojawić na scenie z… Marylą Rodowicz. Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Młodość nie wieczność

Sylwestrowa Moc Przebojów już na stałe zagościła w Chorzowie (choć czasem udawano, że to Katowice). Od kilku lat witano nowy rok na Stadionie Śląskim, ale tym razem impreza przeniesie się obok – na Pola Marsowe (na stadionie trwa bowiem wymiana oświetlenia). Wiemy już na pewno, że na scenie w Parku Śląskim pojawi się Doda, która zdradziła portalowi plotek.pl z kim wystąpi.

- Za każdym razem moje występy to jest duże show i tym razem nie chciałabym zawieść moich fanów, zwłaszcza że to będzie koncert w Chorzowie. Mamy super fajnych artystów, więc te trzy wejścia będą. Jeden z nowymi hitami, drugi ze starymi i jedno wejście niespodzianka z Marylą Rodowicz – powiedziała Doda.

Kto jeszcze wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Jak nieoficjalnie dowiedział się portal ŚLĄZAG będzie to plejada polskich gwiazd młodego i starszego pokolenia. Na scenie w Parku Śląskim pojawią się m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kaminski, Grzegorz Hyży czy Ania Dąbrowska. Będą też zespoły: Big Cyc, Lady Pank, Enej i Feel.

Być może na Polach Marsowych pojawi się także gwiazda zza granicy. Jeszcze dziś (piątek, 9 grudnia) mamy poznać oficjalny line-up Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Doda

Może Cię zainteresować:

Doda gwiazdą Sylwestra z Polsatem w Parku Śląskim. Wystąpi też m.in. Big Cyc i Ralph Kamiński

Autor: Arkadiusz Nauka

08/12/2022

Chorzów Teatr Rozrywki

Może Cię zainteresować:

Sylwester w Teatrze Rozrywki. Tym razem wyjątkowo tanecznie

Autor: Maciej Poloczek

23/11/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon