Małe śląskie miasto przenosi swoją siedzibę do budynku kopalni. Urząd Miasta będzie funkcjonował w magazynie głównym zlikwidowanej kopalni "Anna"
Był magazyn główny niedziałającej już KWK "Anna", będzie Urząd Miasta. Małe śląskie miasteczko szykuje wielką przeprowadzkę, a przy okazji rewitalizację kolejnego fragmentu zabudowań dawnej kopalni węgla kamiennego.