Wiadukt Zabrze-Gliwice nadal w budowie. Bukmacherzy obstawiają kiedy koniec robót

Wiadukt Zabrze-Gliwice obiektem bukmacherskich zakładów? Czemu nie! 30 listopada minął termin oddania realizacji owianego już legendą remontu, ale prace nadal trwają. Urzędnicy analizują wniosek wykonawcy o wydłużenie robót, a tymczasem bukmacherzy typują najbardziej prawdopodobny termin zakończenia inwestycji.

UM Zabrze
Wiadukt zabrze gliwice bukmacherzy

Wiadukt Zabrze-Gliwice nadal w budowie

Były już zakłady o walki MMA czy wyniki wyborów, teraz przyszedł czas na jeszcze bardziej oryginalny zakład. Największa firma bukmacherska w Polsce STS przyjmuje zakłady, kiedy zakończy się remont wiaduktu Zabrze-Gliwice. Roboty trwające od ponad 2 lat według harmonogramu miały zakończyć się 30 listopada, jednak 29 listopada Miejski Zarząd Dróg w Zabrzu poinformował, że wykonawca remontu - AMBET Sp. z o.o. - wystąpił z wnioskiem o przedłużenie terminu realizacji. Urzędnicy nadal analizują zasadność złożonego przez firmę z Wojkowic wniosku.

- Wniosek wykonawcy ze względu na wielowątkowość oraz poziom
skomplikowania, w dalszym ciągu jest analizowany pod kątem zasadności - informują urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg.

Nieszczęsny remont wiaduktu łączącego Zabrze z gliwicką Sośnicą stał się już przedmiotem kpin internautów. Teraz swoje trzy grosze dodali eksperci STS, typując kiedy wreszcie pasażerowie będą mogli korzystać z wiaduktu...

Bukmacherzy obstawiają kiedy koniec robót

Bukmacherzy obstawiają, że najbardziej prawdopodobne jest zakończenie inwestycji do końca stycznia 2024 roku. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,60. Za każdą postawioną złotówkę można zatem wygrać 1,40 zł (po odjęciu 12% podatku od gier). Prawdopodobieństwo, że budowa wiaduktu nie zostanie ukończona do końca stycznia przyszłego roku jest mniejsze, ale pesymiści za taki typ otrzymają 1,89 zł (kurs 2,15).

Lukas Podolski

Może Cię zainteresować:

Górnik Zabrze bez prezesa, dyrektora, pieniędzy. I wciąż bez inwestora. „Nie tak to powinno wyglądać w klubie z taką historią”

Autor: Redakcja

13/12/2023

Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży ma nową siedzibę

Może Cię zainteresować:

Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży ma nową siedzibę. W Arenie Zabrze. Jest też nowy sprzęt do rehabilitacji

Autor: Redakcja

11/12/2023

Fabryka porcelany katowice zima jaroslaw lorenz 03

Może Cię zainteresować:

Fabryka Porcelany. Gołębi błękit z PRL-u kontra prawdziwa stara cegła. Zobaczcie zdjęcia Jarosława Lorenza

Autor: Katarzyna Pachelska

18/12/2023

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon