Wspierajmy ratowników GOPR! W hołdzie bohaterom

GOPR to 7 grup regionalnych i ponad 25753 km2 zabezpieczonych pasm górskich. Tylko w 2022 roku ratownicy GOPR wyruszali na interwencje 2550 razy i udzielili pomocy 2699 osobom. GOPR niesie pomoc nie tylko turystom, swoją działalnością wspiera również mieszkańców trudno dostępnych terenów górskich. Wyjątkowy koncert charytatywny z okazji 70-lecia Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w aranżacji Jana Stokłosy, któremu towarzyszyć będzie 40-osobowa orkiestra już 24 marca 2024 r. w PreZero Arenie Gliwice to wspomniała okazja ku temu, żeby podziękować ratownikom za pełną poświęceń służbę. O.S.T.R, Tomasz Organek. Maria Peszek czy Natalia Szroeder – to tylko część gwiazd, które w marcu uświetnią koncert organizowany w PreZero Arenie Gliwice z okazji 70-lecia Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na leczenie ratowników GOPR.

wspierajmy-ratownikow-gopr-w-holdzie-bohaterom

Lądowanie helikoptera, quady i spotkania z ratownikami

Koncert to jednak tylko część atrakcji - muzycznej uczcie będzie towarzyszyło bezpłatne wydarzenie, które wystartuje tego samego dnia o godzinie 12:00, na terenach zewnętrznych gliwickiej areny. Co czeka zwiedzających? Wyjątkowa strefa, która będzie niemałą gratką dla całych rodzin! Będzie można zobaczyć samochody, skutery śnieżne, a nawet lądowanie helikoptera GOPR. To nie wszystko - nie zabraknie też warsztatów o bezpieczeństwie stoisk edukacyjnych. Na rozruch będzie można też uczestniczyć w zadaniach sprawnościowych, a najmłodszych zapraszamy na strefę Chwyciarni, czyli największej ściany wspinaczkowej na Śląsku


Na wydarzenie pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego zaprasza Fundacja GOPR, GOPR i Fundacja RADAN.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Wspierania Ratownictwa Górskiego, Sportu oraz Działalności Charytatywnej "Radan"

Partnerzy: Urząd Marszałkowski, Metropolia GZM, Fundacja GOPR, Miasto Gliwice

Patronem medialnym jest Radio 357

Bilety dostępne są wyłącznie na Eventim.pl https://www.eventim.pl/artist/...

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon