Zaginęła 13-letnia Dorota Kaczmarczyk. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci z tarnogórskiej komendy prowadzą poszukiwania zaginionej Doroty Kaczmarczyk. 13-latka w niedzielę, 24 lipca 2022 r., wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z matką. Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub z najbliższą jednostką policji.

KPP Tarnowskie Góry
Zaginiona Tarnowskie Góry

O zaginięciu 13-letniej Doroty poinformowała jej matka. Córka wyszła z domu w Zbrosławicach około godziny 14.00 w niedzielę, 24 lipca 2022 r., i do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z ustaleń policjantów wynika, że była widziana w Bytomiu na dworcu autobusowym.

Rysopis zaginionej

160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie koloru brązowego, oczy koloru niebieskiego. Ubrana była w krótkie, czarne spodenki, bluzkę na ramiączkach koloru czerwonego, buty czarno-złote.

– Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub z najbliższą jednostką policji – informują policjanci.

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon

czytaj więcej:

Polski Ład w Sosnowcu

Siedem nowych inwestycji w mieście. Co się zmieni?

Pomoc Ukrainie

Bieruń wspiera miasto partnerskie

Nelson-Club-pomaga

Nelson Club pomaga Ukraińcom w potrzebie

Sklep społeczny Tychy

W Tychach powstanie pierwszy sklep społeczny

Nasadzenia Tychy

Mieszkańcy mogą posadzić drzewo dla swojego dziecka

Śląskie dla Ukrainy

Rusza baza noclegowa dla Ukraińców

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy