15-latek zaatakował nożem swoją matkę i ojca. Stał się agresywny, ponieważ rodzice zabrali mu telefon

W jednym z mieszkań w Rakowie - dzielnicy Częstochowy doszło do makabryczego zdarzenia. 15-letni chłopak zaatakował swoją mamę, ponieważ ta zabrała mu telefon. W jej obronie stanął ojciec nastolatka, który został pchnięty przez niego nożem. Rodzice 15-latka trafili do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia.

Pixaby
Nastolatek zaatakował rodziców

Do zdarzenia doszło po godzinie 21. w niedzielę, 20 listopada. Do komendy miejskiej w Częstochowie wpłynęło zgłoszenie, iż w jednym z mieszkań przy ulicy Ossowskiego w Rakowie młody chłopak zaatakował nożem swoich rodziców.

-15-letni chłopak zaatakował nożem swoją matkę, a następnie ojca, który stanął w jej obronie - podkom. Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa częstochowskiej komendy policji. - Rodzice chłopaka z ranami ciętymi i kłutymi trafili do szpitala.

Sprawą zajmuje się prokuratura

Doznane przez rodziców obrażenia nie zagrażają ich życiu. Jak donosi portal klobucka.pl nastolatek wskutek ataku nożem przebił ojcu płuco. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Zarówno rodzice jak i 15-latek byli trzeźwi.

Jak informuje Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, aktualnie nie jest znanych więcej szczegółów w sprawie. Okoliczności zdarzenia zostaną ujawnione w najbliższych dniach.

Raków Częstochowa

Może Cię zainteresować:

Raków Częstochowa idzie na majstra i wprawia w kompleksy kibiców Górnika czy Piasta

Autor: Robert Czykiel

13/11/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon