16 najlepszych żartów Zakładu Pogrzebowego A.S. Bytom. Można... umrzeć ze śmiechu

Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom to już instytucja w polskich mediach społecznościowych. Istniejące na Facebooku od 2017 roku fejkowe konto zakładu pogrzebowego dostarcza solidną dawkę żartów z tematu tabu w Polsce, czyli śmierci. Z właściwym sobie czarnym humorem właśnie zaproponował kandydaturę swego właściciela Antoniego Smykowskiego zna stanowisko selekcjonera skompromitowanej po raz kolejny reprezentacji Polski w piłce nożnej Albowiem jego wirtualny szef ma wieloletnie doświadczenie w pudrowaniu trupa. Zobaczcie hitowe czarne dowcipy Zakładu Pogrzebowego A.S. Bytom. Można... no, tego... umrzeć ze śmiechu.

Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom (od Antoniego Smykowskiego, teoretycznego właściciela) to fenomen w mediach społecznościowych. Profile nieistniejącego zakładu, który robi sobie żarty ze śmierci i branży funeralnej, śledzą setki tysięcy ludzi.

  • Na Facebooku - 625 473 obserwujących,
  • na Twitterze - 229,8 tysięcy,
  • na Instagramie - 147 tysięcy.

Wszyscy entuzjastycznie reagują na nierzadko obrazoburcze żarty A.S.-a.

Przypięty u góry profilu A.S.-a na Facebooku post z czerwca 2017 roku głosi: "Zakład Pogrzebowy Antoni Smykowski oferuje Państwu kompleksowe usługi funeralne, w tym organizację pogrzebów, pochówki w Bytomiu i całej Polsce, transport krajowy, przenoszenie grobów, pochówek tradycyjny oraz kremację. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w szerokim zakresie cenowym, dopasowane do gustu oraz budżetu. Zapraszamy do kontaktu".

Skontaktować się jednak z A.S.-em to praktycznie niemożliwe. Telefonów nie odbiera, na wiadomości nie odpisuje. Nawet wirtualnego pogrzebu tu nie zrobimy. Ale za to można się rozerwać.

Co prawda admin profili nie wrzuca żartów za często, kiedyś robił to częściej, ale widać, że ciągle ma we krwi reakcję na wydarzenia. W lipcu, na wieść o tym, że ma się pojawić w Kodeksie karnym nowy typ przestępstwa - przyjęcie zlecenia zabójstwa, A.S. zaprotestował: "Zmiany nie były konsultowane ze społeczeństwem ani przedsiębiorcami. Spowodują one spadek konkurencyjności naszych firm na unijnym rynku oraz zmuszą wielu doświadczonych pracowników do przejścia na bezrobocie".

Zobaczcie posty Zakładu Pogrzebowego A.S. Bytom na Facebooku, które zyskały największą popularność. Niektóre z nich dotyczą pandemii COVID-19, inne świąt, a jeszcze kolejne - plotek, jakie pojawiły się na Śląsku.

Rynek z lotu ptaka

Może Cię zainteresować:

Bytom. Miasto starsze od Krakowa. Wycieczka po średniowiecznym Bytomiu

Autor: Patryk Osadnik

30/07/2022

Bytom 1

Może Cię zainteresować:

Dlaczego wszystkie drogi prowadzą do Bytomia? Znaków na Bytom jest więcej niż tych na Katowice

Autor: Marcin Nowak

11/09/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon