W niedzielę, 29 stycznia darmowe przejazdy komunikacją miejską dla wolontariuszy WOŚP. Ale jest jeden warunek

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą mogli w niedzielę (29 stycznia) bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami Zarządu Transportu Metropolitalnego. Warunkiem jest jednak posiadanie specjalnego kuponu.

fot. UM Bytom / Hubert Klimek
WOŚP

W najbliższą niedzielę (29 stycznia) pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” odbędzie się 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zarząd Transport Metropolitalny podał, że tego dnia wolontariusze Orkiestry będą mogli bezpłatnie podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami pod szyldem Metropolii. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy pobrać ze strony internetowej www.metropoliaztm.pl specjalny kupon i okazać go w czasie kontroli w wersji papierowej lub elektronicznej razem z identyfikatorem wydanym przez WOŚP.

- Chcemy w ten sposób wesprzeć wolontariuszy zbierających datki do puszek i włączyć się w działania WOŚP – mówi Kazimierz Karolczak – przewodniczący zarządu Górnośląsko -Zagłębiowskiej Metropolii. Przypomina zarazem, że do soboty trwają licytacje jazdy autobusem miejskim pod okiem profesjonalnego instruktora na torze testowym w Tychach (odbędą się one w niedzielę o godzinie 10, aby spróbować swych sił należy posiadać prawo jazdy dowolnej kategorii).

Karta ŚKUP

Może Cię zainteresować:

Nowa taryfa czasowa w Metropolii może wejść w życie 28 lutego

Autor: Michał Wroński

13/01/2023

Automast ŚKUP

Może Cię zainteresować:

Gapowicz-rekordzista wyjeździł 100 tys. zł. Kwitek: "Dostaliśmy w spadku 240 mln zł nieściągniętych opłat"

Autor: Michał Wroński

11/01/2023

Bogusław Molecki

Może Cię zainteresować:

Dr Bogusław Molecki: Na terenie Metropolii ludzie nie widzą powodu, by przenieść się z aut do transportu zbiorowego

Autor: Michał Wroński

06/12/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon