Awantura na autostradzie A4 w Katowicach. Dwóch kierowców skoczyło sobie do gardeł

Dwóch kierowców skoczyło sobie do gardeł na autostradzie A4 w Katowicach. Krewcy awanturnicy zablokowali na kilkanaście minut prawy skrajny pas drogi. To była bardzo niebezpieczna sytuacja, bo tuż obok kłócących się mężczyzn z dużą prędkością przejeżdżały inne samochody.

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach

Stroje sportowe, kołczany prawilności, saszeta na monety, a nawet japonki do negocjacji. Widać było, że uczestnicy awantury na autostradzie A4 w Katowicach byli do niej dobrze przygotowani. Panowie chcieli sobie pokazać kto tu jest większym kozakiem i postanowili zrobić to na prawym pasie bardzo ruchliwej drogi. Nie wiemy o co poszło, pewnie ktoś komuś zajechał drogę, ale panowie mogą się modlić do Matki Boskiej Sebixowej, że żadna jadąca autostradą ciężarówka nie władowała się akurat w ich małe zgromadzenie, bo wtedy nie byłoby co zbierać. Film z całego zajścia pojawił się w serwisie YouTube na kanale Frustracje Drogowe. Swoją drogą, kierowca, który nagrał wideo też sporo ryzykował.

A. No i co ważne, policja żadnego zgłoszenia o bójce nie dostała. Nie jesteśmy specjalnie zdziwieni, ale na pewno po publikacji tego filmu mężczyźni mogą spodziewać się rychłej wizyty panów w granatowych mundurach.

Rower spadł z dachu samochodu na trasie S1

Może Cię zainteresować:

Groźna sytuacja na drodze ekspresowej koło Żywca. Rower spadł z bagażnika prosto pod koła rozpędzonego samochodu [WIDEO]

Autor: Arkadiusz Nauka

06/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon