Dawid Podsiadło wystąpi jesienią 2022 r. w Katowicach. Nowa płyta i nowa trasa koncertowa

Dawid Podsiadło, chłopak z Dąbrowy Górniczej, który zawojował całą Polskę swoim głosem i muzyką, szaleje w 2022 roku. Nie dość, że w końcu udało mu się wypełnić całe stadiony w Gdańsku i Wrocławiu (koncert w Chorzowie jeszcze przed nami), to teraz zapowiada nowy singel, nową płytę i nową trasę koncertową jesienią. Wystąpi też w Katowicach!

FB Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło

Jeśli czytacie to po północy 23 czerwca 2022 r., to pierwszy singel, zapowiadający nową płytę Dawia Podsiadły jest już po premierze. Jeśli czytacie to 22 czerwca przed godziną 12.00 w południe, to możecie jeszcze się załapać na najpierwszą transzę biletów na koncerty Dawida promującą nową płytę. Później trzeba będzie wręcz na nie polować, znając fanów Podsiadły, którzy wykupują na pniu bilety na wszystkie występy swojego idola.

Nowa płyta i nowa trasa koncertowa Dawida Podsiadły

Jeszcze nie odbył się ostatni z trzech stadionowych koncertów Dawida Podsiadły (będzie 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie, wcześniej wokalista zapełnił stadiony w Gdańsku i we Wrocławiu), a Dawid już ogłosił ekscytującą nowość, czyli wyczekiwany przez fanów nowy album studyjny.

21 czerwca 2022 r. napisał na swoim profilu na Facebooku: "Może dzisiaj, w ramach walki z przeciąganiem budowania napięcia, powiem od razu konkretne rzeczy, takie na maksa hardkory jeden po drugim. Po każdym proszę brać fajny oddech i takie robić może okrzyki, czy chociaż pomruki, zachwytu".

W piątek 24 czerwca o północy zapowiedział premierę pierwszego singla z nowej płyty. Będzie nosił tytuł "POST". Jesienią 2022 r. ukaże się cała nowa płyta Podsiadły. I wtedy wokalista wraz ze swoim zespołem wyruszy w trasę koncertową pt. "POSTprodukcja" po Polsce.

Koncert Podsiadły w Katowicach

Podsiadło zaplanował 8 koncertów w dużych salach. Jeden z nich - w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Koncertowym 12 listopada (sobota) o godz. 20.00.

Sprzedaż biletów na ebilet.pl

22.06 12:00 - przedsprzedaż dla użytkowników Allegro Smart

23.06 12:00 - pierwsza pula biletów

24.06 12:00 - druga pula biletów

Bilety mają podobno kosztować od 79 zł. Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Limit zakupu na użytkownika: 8 biletów.

29-letni Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zyskał dzięki udziałowi w programie talent-show "X Factor" w 2012 roku i zwycięstwu w tymże. Rok później wydał debiutancki album "Comfort and Happiness". W 2015 roku - drugi album "Annoyance and Disappointment". Trzy lata później, w 2018 r., ukazała się jego ostatnia jak do tej pory płyta "Małomiasteczkowy".

Al Korfantego Wojciecha Katowice

Może Cię zainteresować:

Katowice minionej epoki. Miasto aspirujące w trudnych czasach Polski Ludowej [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

Autor: Redakcja

21/06/2022

Dawid Podsiadło

Może Cię zainteresować:

Po długim oczekiwaniu Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Śląskim. Na scenie towarzyszyć mu będą inne gwiazdy polskiej muzyki

Autor: Redakcja

15/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon