Dawid Podsiadło zapowiada nową trasę koncertową. "Przed i Po Tour" odbędzie się m.in. w Katowicach i Zabrzu

Po fenomenalnie szybko wyprzedanych biletach na koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Narodowym w Warszawie, artysta zapowiedział kolejną trasę. Tym razem występy zostaną zorganizowane w bardziej kameralnym gronie i przed mniejszą publicznością. Trasa "Przed i Po Tour składa się z dwunastu koncertów, z czego cztery odbędą się w województwie śląskim.

FB Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło "Przed i Po Tour"

Dawid Podsiadło ogłosił "niespodziankową" trasą koncertową. Tym razem w mniejszym gronie i kameralnej formie. Artysta po zakończonej sukcesami wydarzeniach na stadionach, a także trasie halowej promującej nową płytę "Lata dwudzieste" postanowił zorganizować koncerty dla mniejszego grona publiczności - podobną do tych z trasy "Leśna Muzyka".

- Zbliżając się do końca trasy zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami i postanowiliśmy odwiedzić Was jeszcze raz. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc - wyjaśnia artysta.

Warto przypomnieć, że artysta wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie w sierpniu 2023 roku. Podsiadło ma pojawić się na stadionie na obrotowej scenie.

Jedenaście koncertów, z czego aż cztery w woj. śląskim

Trasa koncertowa "Przed Tour" rozpocznie się 10 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków, a zakończy 26 maja w Sali Ziemi MTP Poznań. Natomiast "Po Tour" to trasa składająca się z dwóch wydarzeń odbywających się w Sopocie Operze Leśnej.

  Cztery wydarzenia odbędą się w województwie śląskim:

   • 15.04.2023 Zabrze - Dom Muzyki i Tańca,
   • 24.04.2023 Częstochowa - Filharmonia Częstochowska,
   • 01.05.2023 Katowice - NOSPR,
   • 17.05.2023 Bielsko Biała - Cavatina Hall.

  Aktualnie trwa sprzedaż biletów na "Po Tour", czyli koncerty, które odbędą się w Sopocie (9 i 10 czerwca). Ceny biletów rozpoczynają się od 119 złotych. Wejściówki trafiły do sprzedaży we wtorek, 6 grudnia o godzinie 11:00.

  - Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę. Nazywa się Przed i Po - podsumowuje Podsiadło.

  Ponadto 6 grudnia Podsiadło zapowiedział, że w środę, 7 grudnia ruszy sprzedaż biletów na kolejne dodatkowe koncerty. W każdym z dotychczas wymienionych miast zostanie dołożony dodatkowy termin wydarzenia. Sprzedaż ruszy o godzinie 12:00.

  Dawid Podsiadło w MCK Katowice 6

  Może Cię zainteresować:

  Trzy koncerty w tym samym miejscu, o tej samej porze w Katowicach. And the winner is... Podsiadło!

  Autor: Katarzyna Pachelska

  13/11/2022

  Dawid Podsiadło

  Może Cię zainteresować:

  Jaki kryzys? Katowice mistrzem Polski: jeden wieczór, jedno miejsce, trzy koncerty, 40 tysięcy ludzi, biletów brak

  Autor: Martyna Urban

  11/11/2022

  Subskrybuj ślązag.pl

  google news icon