Grupa ludzi w ciemnych ubraniach przebiegała przez Drogową Trasę Średnicową [WIDEO]

Ludzka bezmyślność nie zna granic. Jeden z kierowców nagrał jak cztery osoby w ciemnych ubraniach po zmroku przechodziły przez trzy pasy ruchu na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach. Mogło dojść do tragedii.

Piesi na dtś

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek 9 stycznia na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach na wysokości Silesia City Center. Jeden z kierowców jadący od Chorzowa w kierunku tunelu nagrał na kamerce samochodowej moment, w którym cztery osoby w ciemnych ubraniach przebiegają przez trzy pasy ruchliwej drogi. Wszystko działo się po zmroku, ludzie nie mieli oczywiście na sobie żadnych odblasków. Nie trzeba też wspominać, że przechodzenie przez jezdnię w tym miejscu jest niedozwolone. Widoczność podczas całego zdarzenia było bardzo ograniczona i tylko wzmożona czujność kierowców sprawiła, że nikomu nic się nie stało.

Sprawa została zgłoszona na policję, ale ustalenie sprawców wykroczenia na pewno nie będzie prostym zadaniem. Przypomnijmy, że obecny taryfikator mandatów przewiduje za przechodzenie przez ulicę w miejscu niedozwolonym mandat w wysokości 200-300 złotych.

Film z tego zdarzenia pojawił się na grupie Tyskie Informacje Drogowe

DTŚ

Może Cię zainteresować:

Grupa dzieci z opiekunami biegnąca DTŚ. Wstrząsające nagranie z Chorzowa i ustalenia policji

Autor: Patryk Osadnik

17/11/2022

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach

Może Cię zainteresować:

Awantura na autostradzie A4 w Katowicach. Dwóch kierowców skoczyło sobie do gardeł

Autor: Arkadiusz Nauka

17/06/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon