Instant karma w Częstochowie. Kobieta została znokautowana przez... szlaban kolejowy [WIDEO]

O tym, że przechodzenie przez przejazd kolejowy na czerwonym świetle może skończyć się źle, przekonała się pewna kobieta w Częstochowie, która została dosłownie znokautowana przez szlaban. W sieci pojawił się film z tego zdarzenia.

Kobieta znokautowana szlabanem w czestochowie

Do kuriozalnej sytuacji doszło pod koniec zeszłego tygodnia w Częstochowie. Pewna kobieta, która przechodziła przez przejazd kolejowy na czerwonym świetle, otrzymała potężny cios zamykającym się szlabanem prosto w głowie. Sytuacja wyglądała dość komicznie, ale przede wszystkim niebezpiecznie. Wszystko się nagrało, a film można zobaczyć na YouTubowym kanale „Stop Cham".

Przejazd, przejście kolejowa. Kobieta i mężczyzna nić nie robią sobie z czerwonego światła i opadających rogatek. Ale ten występek kobieta zapamięta na długo... - głosi opis filmu.

Ostatecznie kobiecie nic się nie stało, ale ma dużo szczęścia, bo cios rogatką prosto w głowę mógł zakończyć się tragicznie. Można uznać, że do kobiety błyskawicznie wróciła karma i nieprzestrzeganie przepisów zostało pokarane w oka mgnieniu.

Od teraz mieszkanka Częstochowy powinna mieć szlaban na łamanie zasad ruchu drogowego.

Szybowiec policja

Może Cię zainteresować:

Dwie osoby zginęły w w katastrofie szybowca pod Częstochową

Autor: Michał Wroński

23/10/2022

płody-znalezione-w-workach

Może Cię zainteresować:

Pod Częstochową znaleziono dwa płody bliźniąt w workach. Prokurator ujawnił wyniki sekcji zwłok

Autor: Martyna Urban

12/04/2022

Subskrybuj ślązag.pl

google news icon